Satelitski HD komplet za RTV SLO

Sestav omogoča sprejem kodiranih in nekodiranih slovenskih programov RTV SLO 1, RTV SLO 2 in SLO 3 ter sprejem vseh tujih nekodiranih programov, ki oddajajo prek satelita Eutelsat 16A, za 1 satelitski sprejemnik. S kompletom lahko spremljate tudi slovenske in tuje radijske programe.

Ni na zalogi

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Dodaj v primerjalnik

Opis

V kompletu je:

 • Satelitski sprejemnik in medijski predvajalnik AMIKO MINI HD265 za sprejem HD in SD programov s čitalcem dekodirnih kartic in s povezovalnim kablom HDMI
 • Dekodirna kartica RTV SLO in vsa opravila pri sklepanju pogodbe o uporabi dekodirne kartice
 • Aluminijasta satelitska antena Fracarro PENTA85
 • Enojni LNB za sprejem z enega satelita
 • Programiranje sprejemnika

Dodatne informacije

Teža 17,80 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

  Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Beri dalje