Satelitski HD komplet za RTV SLO

250,00 

Sestav omogoča sprejem kodiranih in nekodiranih slovenskih programov RTV SLO 1, RTV SLO 2 in SLO 3 ter sprejem vseh tujih nekodiranih programov, ki oddajajo prek satelita Eutelsat 16A, za 1 satelitski sprejemnik. S kompletom lahko spremljate tudi slovenske in tuje radijske programe.

Na zalogi

Primerjaj

Opis

V kompletu je:

  • Satelitski sprejemnik in medijski predvajalnik AMIKO MINI HD265 za sprejem HD in SD programov s čitalcem dekodirnih kartic in s povezovalnim kablom HDMI
  • Dekodirna kartica RTV SLO in vsa opravila pri sklepanju pogodbe o uporabi dekodirne kartice
  • Aluminijasta satelitska antena Fracarro PENTA85
  • Enojni LNB za sprejem z enega satelita
  • Programiranje sprejemnika

Dodatne informacije

Teža 17,80 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

    Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico