Količinski popust!

Koaksialni kabel RG-6 na metre

0,30 

75 ohmski koaksialni kabel RG6 je primeren za prenos kabelske TV, DVB-T in radijskih signalov ter signalov satelitske TV. Notranji vodnik je iz prevlečenega Fe/Cu. Enota za prodajo je 1 m.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
15 %100 - 499 0,26 
25 %500 + 0,23 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KK RG6 Kategorija: Oznake: , , , ,

Opis

Mednarodni standard za kabel RG-6 je določen s strani organizacije Society of Cable Telecommunications Engineers (SCTE) ter je označen kot SCTE 06 2006. V skladu s tem standardom se kabel RG-6 označuje kot “RG-6/U”, kjer “RG” pomeni “Radio Guide” in “U” pomeni “Uniform”. Tako označen kabel označuje tip koaksialnega kabla, ki se uporablja predvsem za prenos videa in zvoka v televizijskih sistemih ter drugih komunikacijskih aplikacijah.

Dodatne informacije

Teža0,04 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Vsak koaksialni kabel ima določeno slabljenje. Pred nakupom poglejte na tehnične podatke in kabel, ki ima pri aktualni frekvenci manjšo vrednost (običajno je napisano takole Attenuation x [MHz] [dB/100m] ) je boljši kabel. Kabli z bakrenim vodnikom imajo običajno ugodnejše slabljenje in pa tudi druge prednosti pred obarvanimi železnimi vodniki.Če tega podatka ni se odločite za drug kabel, ki ima to navedeno v svojem tehničnem listu.Pri kablu, pod katerim sprašujete tudi mi nismo navedli ta podatek, ker pod tem tipom kabla ne držimo vedno kabel istega proizvajalca, poleg tega pa pri cenenih kablih nimamo nekega zaupanja v verodostojnost podatkov in raje s tem ne zavajamo in begamo kupcev. Trgovina ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Kdaj pa pravi bakren kabel dolg 20 metrov požre signal?

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Pri nas je cena merilo kakovosti. Kot prvo preizkusite notranji vodnik če reagira z magnetom.Če ga slednji privlači potem vodnik ni bakren kot je tako na hitro po oranžni barvi celo videti. In če res iščete dober koaksialni kabel potem je v naši spletni trgovini to “Koaksialni kabel INT SAT 110 ELITE za zunanjo in notranjo montažo” Trgovina ANTENE

 4. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Obstajajo novi kabli, ki so videti kvalitetni, namenjeni za zunanjo uporabo in oslabijo precej signala. Dobesedno spravijo signal na 0. Kako najlažje prepoznamo tak kabel, ker po ceni ga ne? Cena je ista pa eden dela a drugi povsem enak ne dela.

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Pri kablih so male razlike v ceni, a velike v kvaliteti. Kupite kabel za 1 evro in več na dolžinski meter pa bo inštalacija v redu. In ne gre pri cenenih za trenutne izgube takoj ob montaži, ampak za vse tiste slabosti, ki se pojavijo že po enem letu uporabe. Sploh kje na prostem.  Včasih nam že sama barva pove za kakšen namen je določen kabel. Za zunaj so večinoma s črnim plaščem. Kot je naprimer ta Koaksialni kabel 17PAtC za zunanjo uporabo

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali ta tudi, če je dolg 20m požre ves signal? Nekateri ga požrejo že pri 15.

 7. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  H125 ni nič posebnega, ravno nasprotno marsikdaj pod tem imenom prodajajo in montirajo marsikje običajen RG6 kabel, celo železnega s pobakrenim vodnikom. Sicer za notranje razvode je primeren obstajajo pa tudi boljši kabli . Takšen je pri nas recimo CAVEL DG113ANTENE online

 8. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  iz omarice moram napeljati nov kabel.imam kabelsko TV, – Telemachvzdrževalec je rekel da moram nabaviti H125, ko pa pogledam po netu pa tega kabla ne zasledim, za kabelsko TV priporočajo RG6 in 75 ohm.Ali imate takšen kable na zalogi in cena?

 9. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Tudi za ta kabel, vendar je bistveno boljši CAVEL DG113. Ponudbo vam bomo poslali na vaš emailANTENE online

 10. Avatar of Milorad Ćirić

  Pozdravljeni,Za kateri tip kabla RG6 odgovarja BNC konektor: BNCM-59-CX3 3.7 Item Nr.: 99909472?Ali mi lahko pošljete ponudbo za.- navedeni konektor-odgovarjajoči kabel RG6-klešče CX3-ASlp,Ciric

 11. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  BNC konektorji , ki jih imamo gredo na ta kabel. Kar se slabljenja tiče mi HD-SDI ni poznan, vsekakor pa imamo na zalogi bistveno boljše koaksialne kable kot je ta pod katerim sprašujete. Dobri so INTSAT 110 ali CAVELDG113.Matjaž, Antene online

 12. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni!Uporabil bi ta kabel za prenos video HD-SDI signala. Kabel moram zaključiti z BNC konektorjem. Katero rešitev ali BNC konektor predlagate in kolika je max razdalja za ta prenos HD-SDI signala?Vnaprej hvala za odgovor!Lep pozdrav,

 13. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Vsekakor je 50 metrov kar dolga veja in, če gre povrh še za višje frekvence in morda tudi za kakšne dodatne vplive okolja (vlaga, sonce, zemlja) je izbira dobrega kabla priporočljiva. V kolikor gre za notranjo montažo lahko izberete “Koaksialni kabel Cavel DG113″ ali pa za notranjo in zunanjo ” Koaksialni kabel INT SAT 110″ Marsikje pri takšni dolžini izbiramo namesto prej omenjenih 7 mm kablov kar debeljše 11 mm.

 14. Avatar of Mitja Ciglar

  Mitja C.

  Pozdravljeni!Potegnit bi moral cca 50m koaksialnega kabla. Zanima me če bo izguba na kvaliteti slike velika, priporočate kakšen drug kabl.LP Mitja

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico