Količinski popust!

Zidni vložek MZK 12 z vijakom

0,88 1,49 

Zidni vložek MZK 12 z vijakom in podložko za pričvrstitev stenskih antenskih nosilcev na zid.

PopustKoličinaCena za kos
5 %5 - 9 0,84 
10 %10 - 20 0,79 
15 %21 - 99 0,75 
20 %100 + 0,70 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: VZ MZK12VP Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Sestav vsebuje:

  • večnamenski visoko kvalitetni PVC zidni vložek z ovratnikom Apolo MEA MZK 12 za vrtine premera 12 mm. 4-smerno raztezanje pri polnih materialih in pentljasto oblikovanje pri votlih prostorih zagotavlja varno pritrjevanje z visoko izvlečno silo
  • vijak M 8 različnih dolžin. Dolžino izberite pod “Dodatnimi možnostmi”.
  • široka podložka M 8

Pomembno! Za pravi in boljši rezultat, mora vijak pred pričetkom privijanja, segati v izvrtini vsaj 1 cm čez vložek. V kolikor je med stenskim nosilcem in trdo zidno osnovo mehka toplotna izolacija, vstavite vijak v za debelino izolacije dolg distančnik iz bakrene ali plastične vodovodne cevke, premera 16 mm ali podobno.

 

Dodatne informacije

Teža0,05 kg
Dolžina vijaka

, , ,

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Zidni vložek MZK 12 z vijakom”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Izberi možnosti