Dekodirna SAT kartica RTV SLO

38,00 

Satelitska kartica za dekodiranje kodiranih satelitskih programov RTV Slovenija.

Na zalogi (se lahko naroči)

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Pravico do pridobitve satelitske dekodirne kartice ima vsaka polnoletna fizična oseba s stalnim oziroma začasnim bivališčem v Republiki Sloveniji, pripadniki slovenske narodne manjšine v sosednjih državah, slovenski izseljenci in zdomci ter vsaka pravna oseba s sedežem v Republiki Sloveniji.
Fizična in pravna oseba z bivališčem oz. sedežem v Republiki Sloveniji lahko postane imetnik kartice le pod pogojem, da je prijavil sprejemnike oz. je zavezanec za plačilo RTV prispevka.

SAT-kartico si pridobite s:

 • podpisom pogodbe o uporabi SAT-kartice RTV Slovenija
 • plačilom stroškov za njeno izdelavo
 • plačilom stroškov spletne trgovine

Dodatne informacije

Teža1,00 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Če imate delujočo RTV SLO kartico (se pravi da lahko 24 ur na dan preko satelita spremljate vse programe nacionalne TV) potem že imate ustrezno in veljavno aktualno kartico. Ker pa na satelitu ni SLO HD programov pa te lahko spremljate le v SD tehniki. Torej dekodirna kartica na HD sprejem ne vpliva. Če vseeno potrebujte kartico vam jo lahko seveda z veseljem pošljemo.

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni!Zelo me zanima ce se da kupiti Dekodirno kartico za SLO 1 HD IN SLO 2 HD. Zivim na SVEDSKEM ze dolgo let. Imam sicer Dekodirano katico za analogne kanale SLO TV 1, 2 in 3. Ker imam zelo dobre satelitske naprave lahko tudi spremljam SLO hd kanale z zelo mocnim signalom ( 80 – 85 ). a analogne (70 – 75 ) Eutelsat 16A. Sat. Didital box: MIRACLEBOX Signum 9hd tvin, Tip naprave 9hd tvin pvrSer; St: C10130001013706000274.Bi bil zelo vesel ce se da kupiti, ker zelo dosti z zeno spremlljava SLO TV Seposebej Slovenski pozdrav, Preko interneta pa Roglo in Radio Veseljak.

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Lahko da ali pa ne. Če ima ustrezen firmware potem ustreza. Tudi mi prodajamo sprejemnike pri katerih je navedeno, da imajo vgrajen čitalec CONAX (SLO uporablja kodirni sistem VIACCESS), pa zadeva funkcionira, ker jim naložimo firmware, s katerim kodirane vsebine RTV SLO delujejo brez težav. Ni pa vedno tako enostavno. Za nekatere sprejemnike enostavno ni na voljo VIACCESS firmware, če pa je že, pa lahko zaradi določenih pomanjkljivosti nastopijo težave. Tudi sami smo imeli kar precej muk pri “našem” SAT sprejemniku Opticum X80. Kar nekaj časa je trajalo, da smo z dobaviteljem nekako le prišli do popravka, ki je omogočal nemoteno dekodiranje. Poizkusite oziroma obrnite se na prodajalca sprejemnika. Mimogrede serijske kable (null modem) za posodabljanje sprejemnikov držimo tudi v naši trgovini. Najdete jih na https://www.antene-zupancic.si/serijski-kabel-db9fdb9f-5-m/

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  ali sat sprejemnik opticum hd 110 ts z vgrajenim čitalcem conax dekodira sat slo programe?

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Oba Viaccess modula sta popolnoma primerna za kartice RTV SLO. Ali bodo moduli brez težav delovali v vašem TV pa je izključno odvisno od vašega TV. Načeloma imamo zelo malo primerov ko se pri TV pojavijo težave pri branju SLO kartic.

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni!Imamo dekodirno SAT kartico, od RTV SLO in TV sprejemnik SAMSUNG UE 46F6510. V vaši ponudbi sta dva različna Viacces modula. Kateri je primeren za naš TV sprejemink?Hvala, Ida B.J.

 7. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Za vse tiste, ki jih je presenetila sprememba v satelitskem oddajanju nacionalnih programov RTV SLO članek in nekaj komentarjev na https://antene-zupancic.si/phpBB2/viewforum.php?f=17

 8. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Kartica traja do preklica oziroma uničenja. Zato vam ni potrebno menjati kartico ali karkoli drugega početi z njo.Spletna trgovina Antene

 9. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Spoštovani,zanima me ali moram SAT kartica SLO1 in SLO2 vsako leto ponovno kodirati, ker trenutno ne morem vzpostaviti povezave ali pa je pri nas kakšna napaka in moram poklicati TV serviserja. Za vaš odgovor se vam vnaprej najlepše zahvaljujem in vam želim lep dan.

 10. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da, lahko naročite. Po vašem naročilu, vam pošljemo predračun, na katerem so vsi stroški (vrednost kartice z vključeno našo storitvijo ter poštni stroški za vso korespondenco) Ko dobimo od vas nakazilo (plačilna kartica, klik, plačilo z UPN) vam pošljemo v izpolnitev ter podpis pogodbo za uporabo satelitske kartice. V kolikor boste na pogodbo napisali ime in priimek osebe, ki je zavezanec za plačilo RTV prispevka, se vam mesečna naročnina ne poviša. V kolikor pa boste navedli nekoga, ki še ne plačuje mesečne naročnine, se bo na podlagi te pogodbe odprla nova naročnina. Ko od vas prejmemo podpisano pogodbo v vseh izvodih, vam pošljemo dekodirno kartico. Posebnega postopka okrog verifikacije, avtorizacije ali aktivacije s kartico ne boste imeli več. Kartica bo že delujoča, vi jo samo vstavite v primerni čitalec.

 11. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  ALI LAHKO NAROČIM KARTICO PREKO EMAILA SEM PLAČNIK TV NAROCNINE ŽE MNOGO LET .SATELITSKO NAPELJAVO IMAM ŽE INSTALIRANO

 12. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Smo pooblaščeni za izdajo dekodirnih kartic za sprejem RTV SLO preko satelita, vendar samo za zavezance, ki že plačujejo mesečno naročnino in za tiste, ki odpirajo novo naročniško razmerje z bivališčem v Sloveniji. Vedno se plača le izdelava plastične kartice s čipom, uporabnina je vezana na običajno plačevanje RTV prispevka. Se pravi kdor spremlja RTV SLO preko satelita ne plača nič več naročnine kot ostali, ki sprejemajo RTV SLO preko oddajnikov ali KATV in IP TV. Kartica se torej kupi in traja do preklica oziroma poškodovanja. Za uporabo te kartice potrebujete satelitsko opremo (mobilna ali fiksna), ki jo lahko kupite pri nas. V tem primeru izdamo tudi kartico, poskrbimo za podpis pogodbe in pripravimo vse za takojšnjo uporabo v “naši” opremi.

 13. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Spoštovani, zanimamo se za nakup dekodirne sat kartice RTV za ogled SLO 1, SLO 2 na hrvaškem. Zanima nas, kaj vse zajema nakup kartice in koliko časa je kartica veljavna.Hvala za odgovor in lep pozdrav,

 14. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da za vse, ki zmorejo dekodirati SAT kartice, ki so kodirane v sistemu Viaccess. Temu mora seveda ustrezati tudi firmware TV sprejemnikov. Za TV aparate in za SAT sprejemnike s prosto režo za CAM module je potrebno dokupiti Modul VIACCESS . Viaccess modul in vsi SAT sprejemniki s čitalcem, ki jih vidite v naši spletni trgovini, znajo brati SLO SAT kartice.

 15. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali je uporabna za vse vrste televizorjev z dekodirno odprtino in za vse vrste sat sprejemnikov?

 16. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  RTV Slovenija je z namenom, da omogoči sprejem svojih programov povsod po Sloveniji in v tujini, pričela leta 1997 oddajati preko satelita HOTBIRD 3 v digitalni tehniki in s kodirnim sistemom VIACCESS. Spremljanje televizijskih in radijskih programov v tej obliki je možno samo s pomočjo satelitske antene in satelitskega digitalnega sprejemnika v katerem je že vgrajen ustrezen dekodirni modul ali pa s sprejemnikom, ki dopušča vstavljanje različnih vrst modulov in je kompatibilen s sistemom VIACCESS. Za vse tiste zavezance, ki nimajo tehničnih možnosti sprejema TV programov iz oddajniške mreže RTV Slovenija sofinancira del stroškov v višini dvanajstih pavšalnih RTV prispevkov + DDV (153 €). Z RTV Slovenija imamo sklenjeno pogodbo, da vsem tistim, pri katerih je bilo ugotovljeno, da sprejemni pogoji ne ustrezajo minimalnim zahtevam, dobavimo vso potrebno opremo z montažo ali brez montaže. Dobavimo tudi dekodirne kartice ob prevzemu pa poskrbimo za podpis Pogodbe o uporabi SAT kartice. Kupec plača samo razliko med polno ceno satelitskega sistema in ostalih stroškov in zneskom sofinanciranja RTV Slovenija. Če že imate satelitske naprave in potrebujete samo digitalni sprejemnik se lahko dogovorimo, da vam sprejemnik popolnoma sprogramiran pošljemo na vaš naslov skupaj z dekodirno kartico. Za meritve in za dokazilo o tem, da ste oproščeni plačevanja RTV prispevka se obrnite na: RTV Slovenija, Skupina za RF meritve, telefon 01 475 46 54 ali merilna@rtvslo.si

 17. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  RTV SLOVENIJA na satelitu in v Evropi. S satelitskim oddajanjem organizacijska enota Oddajniki in zveze dopolnjuje svoje osnovno poslanstvo – zagotovitev signala nacionalnih radijskih in televizijskih programov na ozemlju Republike Slovenije in njenem zamejstvu. Tako je moč govoriti o skoraj 100% pokritosti s signalom. Še več, kajti satelitska oddajna tehnika ni omejena s političnimi mejami. Nacionalne televizijske in radijske programe je možno spremljati širom Evrope, v Severni Afriki in na bližnjem Vzhodu. Za sprejem sta potrebni le parabolična antena in satelitski sprejemnik. Nastavitve sprejemnega sistema: orbitalna pozicija: 13°E (vzhodno)polarizacija: Vertikalna frekvenca: 12520 MHz simbolna hitrost: 27.500kodno razmerje (FEC): 3/4 Dodatne informacije pod https://www.antene-zupancic.si/pisite-nam/

 18. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Thank you for your enquiry. I can sell cards just in Slovenia. I suggest you turn to RTV Slovenija on the following address: info@rtvslo.si

 19. Avatar of Luiggi F.

  Anonimnež .

  Hello,I am an italian married to a woman with slovenian oroigin, without parent in Slovenia (all dead). She would like to follow the RTV-SLO programs.Can I order the card ?Can you deliver the card at Milan Italy ?Best Regards

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico