Količinski popust!

Konektor F navojni za kabel RG6

0,30 

Konektor F navojni za koaksialne kabel tipa RG6. Za nameščanje ne potrebujete posebnih klešč.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
15 %100 - 499 0,26 
25 %500 + 0,23 
Primerjaj
Šifra: KO FNRG6-0412 Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Konektor F je vrsta koaksialnega priključka, ki se uporablja za povezovanje koaksialnih kablov z različnimi napravami, kot so televizijski sprejemniki, ojačevalniki, antene, delilniki, slabilniki, filtri, odvzemniki, vtičnice, satelitski sprejemniki in drugo. Ima notranji navoj in ga ročno privijemo na plašč koaksialnega kabla. Na kablu je potrebno sneti izolacijo. Za to lahko uporabite olfa nož ali pa univerzalni snemalnik izolacije.

Dodatne informacije

Teža0,007 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Tomaž Lampreht

    Tomaž L.

    Pozdravljeni. Mene pa zanima, če je kakšna razlika pri izgubi signala, če imamo F konektor ali IEC priljuček za kabel?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico