-30%

TV modulator Terra MT 29C

92,00  64,40 

DSB TV modulator TERRA MT 29C lahko uporabimo za distribucijo Audio/Video signala različnih virov (DVB-T sprejemnik, SAT sprejemnik, videorekorder, kamera, DVD predvajalnik, AM/FM sprejemnik). Signal z modulatorjem vključimo v antenski DVB-T ali kabelski KATV sistem, tako da ga lahko sprejemamo na vseh TV sprejemnikih v sistemu na poljubno izbranem kanalu.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: MO MT29C Kategorija: Oznaki: ,

Opis

DSB modulator TERRA MT 29C uporablja širše frekvenčno področje kanala. Zato v primeru uporabe več DSB modulatorjev za večje število kanalov, le-ti zahtevajo prost sosednji kanal (npr. 50, 52, 54, 56), da med signali ne prihaja do prekrivanja in iz tega razloga do motenj.  Večje število modulatorjev je potrebno, ko želimo v sistem vključiti več zunanjih naprav (npr. več DVB-T sprejemnikov). Nivoji signalov naj bodo čim bolj izravnani najmanj v območju 6dB, da ne prihaja do intermodulacijskih motenj.

Karakteristike:

  • BI+BIII+S2+UHF
  • 100 dBµV0
  • Stereo A2
  • Lastni napajalnik

Dodatne informacije

Teža0,50 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “TV modulator Terra MT 29C”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico