Združilnik SAT/DVB-T TR86350-M

7,00 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: ZR TR86350M Kategorije: , ,

Opis

Združilnik/ razdružilnik (Combiner SAT-Terra) TR
86350
uporabimo kadar želimo na vhodni strani združiti
satelitske in zemeljske signale (oddajniki, kabelska, skupinska, AV
komponente, TV in Radio ) in jih skupaj prenašati po enem kablu do
izhodnih kombiniranih končnih vtičnic. Namesto vtičnic lahko uporabimo
taisti združilnik, ki prevzame vlogo razdružilnika.
V obratni smeri preko njega prehaja enosmerni tok iz satelitskega
sprejemnika za napajanje obeh polarizacij pri LNB in krmiljenje
antenskega rotorja.
Napajanje antenskih in hišnih ojačevalnikov izvedemo nad vhodnim
združilnikom.

Tehnične lastnosti:

 • vhod za satelitske frekvence : 950-2400 MHz
 • vhod za zemeljske frekvence: 0.15-860 MHz
 • Dodatne informacije

  Teža 0,03 kg

  Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

   Lahko, če je ta vaš delilnik do 2200 MHz. V kolikor imate običajen kabelski delilnik ali odcepnik do 900 MHz potem bo takšno združevanje na izvoru in potem razdruževanje nekje nižje nesmiselno, saj do končnih uporabnikov višje satelitske frekvence ne bodo prišle. Za takšne delitve se uporabi delilnike serije PA. Pri TV za razdruževanje signalov na Radio, TV in SAT naprave namestite vtičnice SD3. In ne pozabite na priključne IEC vrvice, oziroma povezovalne kable Fm-Fm s konektorji.Spletna trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

   Ali lahko združen signal iz Združilnik/ razdružilnik TR86350-M razdelim z razdelilnikm za kabelsko, ki ga imam (1 na 4)?

  3. Trgovina ANTENE .

   Ne ta niti oni drugi združilnik o katerem sprašujete nista primerna za združevanje KATV in DVB-T signalov. Preberite si objavo 263 pod “Antenskim združilnikom MX 202” kjer smo bolj podrobno poskušali nekomu odgovoriti, kako je s takšnimi združevanji.Spletna trgovina ANTENE

  4. Anonimnež .

   Pozdravljeni!Rad bi združil dva vira in sicer kabelski signal in anteno z ojačevalcem (philips SDV8622) na en vhodni kabel za TV. Zanima me,kaj mi priporočate ali združlnik OSM100 ali TR86350-M?Hvala za odgovor in lep pozdrav

  V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
  X

  Dodaj v košarico