Stikalo (združilnik) DVB-T / DVB-C

6,00 

Stikalo DVB-T/ DVB-C uporabniku omogoča ročno izbiro enega od dveh virov RF signala za svoj televizor. Na stikalo se priključi dovod iz strešnih ali sobnih DVB-T anten in dovod kabelske TV. Zahvaljujoč visoki izolativnosti med vhodoma in dobri zaslonjenosti (screening) ni težav z motnjami, tudi če posamična signalna vira uporabljata iste kanale oziroma frekvence. Oddajniki prizemne DVB-T in različna omrežja kabelskih televizij lahko uporabljajo iste kanale, ki jih je nemogoče mešati skupaj z običajnimi antenskimi združilniki in jih po istem kablu združene brez motenj prenašati do TV sprejemnikov.

Samo še 1 na zalogi

Primerjaj
Šifra: ST E2022-0321 Kategoriji: , Oznaka:

Opis

Lastnosti:

  • celoten obseg FM in TV področij, tako prizemnih kot kabelskih TV kanalov;
  • majhno slabljenje;
  • visoka izolativnost med vhodi;
  • čvrst preklopni mehanizem, ki preprečuje hkratno izbiro dveh virov signala;
  • dodatno notranje aluminijasto ohišje, ki zagotavlja dobro zaslonjenost in RF izolativnost.

Specifikacije:

Frekvenčno področje [MHz]
5-1000
Tip konektorja
F
Število vhodov
2
Število izhodov
1
Slabljenje [dB]
<1.5
Izolativnost med vhodoma [dB]
>50
Povratno dušenje [dB]
>10
Teža [kg]
0.2
Dimenzije [mm]
102x60x25

Dodatne informacije

Teža 0,20 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Stikalo (združilnik) DVB-T / DVB-C”
X

Dodaj v košarico