Stenski antenski nosilec L-30/110 GC hladno pocinkan

33,00 

Visoki stenski nosilec za anteno L-30/110 GC je narejen iz jekla in je galvansko (hladno) pocinkan. Cinkova prevleka ima protikorozijske lastnosti, ščiti jeklo več let in ne potrebuje vzdrževanja. Izredno primeren za LTE MiMo antenske sestave, kjer moramo paziti, da sta anteni montirani na priporočeni medsebojni razdalji.

Na zalogi

Dodaj v primerjalnik

Opis

Pogled in mere v mm:

antenski stenski nosilec l30110vc

Galvansko hladno pocinkanje se izvaja s potapljanjem kovinskega izdelka v elektrolitsko kopel, ki vsebuje cinkov ion. Med postopkom se cinkove soli kemijsko odlagajo na površino izdelka, kar ustvari zaščitno plast cinka. Ta postopek se izvaja pri sobni temperaturi in ne zahteva velike količine energije.

Dodatne informacije

Teža 5,00 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Stenski antenski nosilec L-30/110 GC hladno pocinkan”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico