Krimp konektor pregradni SMA ženski za kabel RF240

5,00 

Krimp konektor SMA ženski, pregradni, za koaksialne kable tipa RF240 in H155 s zunanjo matico za nameščanje v omarice in ohišja. Barva konektorja zlata.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KO SMAF240M Kategoriji: , Oznake: , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od konektorja SMA.  Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje.

Dodatne informacije

Teža0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor pregradni SMA ženski za kabel RF240”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico