Količinski popust!

Konektor F navojni za koaksialni kabel RG59

1,25 

Konektor F navojni za koaksialni kabel  RG59.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
5 %5 - 9 1,19 
10 %10 - 20 1,13 
15 %21 - 99 1,06 
20 %100 + 1,00 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KO FNRG59-0411 Kategorija: Oznake: , , ,

Opis

RG59 je tip koaksialnega kabla, ki se pogosto uporablja za prenos video signala. Ime RG59 pomeni “Radio Guide 59” in označuje specifičen tip koaksialnega kabla, ki je bil prvotno razvit za prenos radijskih frekvenc. Danes se RG59 kabli pogosto uporabljajo za povezovanje video nadzornih kamer, CCTV sistemov, televizij in drugih naprav za prenos video signala.

Dodatne informacije

Teža0,01 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Da. Ti so največji izmed konektorjev okrog 7 mm. Majceno manjši so tisti za DG113 in tudi bolj kompaktno sedejo na kabel. Če so konektorji večji pustimo več opleta ali celo podložimo z izolirtrakom.

  2. Avatar of Anonimnež

    Anonimnež .

    Preden naročim me zanima ali bodo ti F konektorji ki ste mi jih predlagali primerni za antenski kabel, ki ima premer cca 65mm (skupaj z izolacijo)

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico