UTP podatkovni kabel DRAKA UC400 23 Cat.6

1,10 

Podatkovni kabel UTP kategorije 6 Draka UC 400 23 Cat.6 U/UTP 4P PVC za Gigabit mrežne povezave. Enota za naročilo je 1 meter, dolžina pri naročilu ni omejena, največja dolžina v enem kosu je 500 metrov. Več tehničnih podatkov ⇒

Trenutno ni na zalogi v tej količini, a lahko vseeno naročite.

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: KU DRACAT6 Kategoriji: , Oznake: , ,

Dodatne informacije

Teža0,05 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Gre za kvaliteten UTP kabel. Vse podrobne proizvajalčeve podatke o njem najdete na http://tinyurl.com/z8syws8 . In če od tu dobesedno prevajamo navedbe “bare copper wire” ima gole bakrene žice.

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni!Ali je ta kabel iz 100% bakra? Lep pozdrav.Dario

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  V kolikor ne boste vlekli koaksialnega kabla do posameznih TV vam ne moremo pomagati.Čudi nas, da ste se odločili vleči samo UTP kabel, saj je ne glede na vse, kar smo imeli in bomo imeli okrog TV sprejema, potrebuje koaksialni kabel. Bodisi zaradi tehnike ali pa zaradi strateške preventive. Kaj če vam IP ponudnik med vikendom ali praznikom odpove? Boste več ur ali dni brez slike? Tudi optična TV potrebuje koaksialni kabel (siol kabelska recimo). Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam več sob in bi želel urediti tv programe. Napeljavo imam samo UTP kablNa telekomu so mi rekli da siol ne bo možen, vendar imam telekom telefon. To mi je sporočila neka deklica iz telekomove pisarne.Hišna antena vleče 7 slovenskih programov, drugo nisem poskušal.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico