Adapter IEC ženski na IEC moški, kotni

2,40 

Adapter IEC ženski na IEC moški, kotni.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: AD IECFIECM90 Kategorija: Oznake: , , ,

Dodatne informacije

Teža 0,10 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Pavle Dvoršak

  Pavle D.

  Vprašanje je, če tale kotni  adapter paše na vse novejše tv sprejemnike (priklop s strani) in naprej če pašejo tv povezovalni koaksialni kabli 75 Ohm z moškimi konektorji na ta adapter? 

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   V nekaj desetletjih dejavnosti, nismo imeli možnost spoznati TV, na katerega ta adapter z moške strani ne bi ustrezal televizijskemu priključku. Konektorja na tem adapterju sta identična TV in RA priključkom na antenskih zidnih vtičnicah. Ravno tako ta adapter ustreza vsem IEC povezovalnim kablom, ki jih običajno uporabimo med vtičnicami in TV aparati. Ali oblika (kotni v tem primeru) ustreza vašemu TV morate pa ugotoviti sami. Enim odgovarja ravni model drugim kotni.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico