Akcija!

Napajalnik aktivnih anten in ojačevalnikov 5 V/100mA

7,00 

Napajalnik potrebujemo za napajanje aktivnih anten in antenskih ojačevalnikov preko napajalne kretnice.

Na zalogi

Primerjaj

Opis

Napajalnik aktivnih anten je naprava, ki se uporablja za napajanje aktivnih anten, ki vsebujejo ojačevalnik signala. Napajalnik aktivne antene običajno zagotavlja stabilno napetost in tok za ojačevalnik signala v anteni. Aktivne antene so običajno manjše (sem sodijo tudi sobne antene) in imajo manjši doseg kot večje zmogljivejše pasivne antene. V veliko primerih priključki tega napajalnika ne ustrezajo priključkom na antenah, zato v takšnem primeru uporabimo dodatno napajalno kretnico.

Tehnični podatki:

  • Vhod: 230V 50Hz
  • Izhod:5 V/100mA

Gre za odprodajo izdelka po bistveno nižji ceni zaradi:

  • prevelika zaloga glede na povpraševanje

Dodatne informacije

Teža 0,30 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Več o tem si lahko preberete na http://tinyurl.com/ltubcg3Spletna trgovina ANTENE online

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico