Akcija!

Napajalnik aktivnih anten in ojačevalnikov 5 V/100mA

7,00 

Napajalnik potrebujemo za napajanje aktivnih anten in antenskih ojačevalnikov preko napajalne kretnice.

Na zalogi

Dodaj v primerjalnik

Opis

Napajalnik aktivnih anten je naprava, ki se uporablja za napajanje aktivnih anten, ki vsebujejo ojačevalnik signala. Napajalnik aktivne antene običajno zagotavlja stabilno napetost in tok za ojačevalnik signala v anteni. Aktivne antene so običajno manjše (sem sodijo tudi sobne antene) in imajo manjši doseg kot večje zmogljivejše pasivne antene. V veliko primerih priključki tega napajalnika ne ustrezajo priključkom na antenah, zato v takšnem primeru uporabimo dodatno napajalno kretnico.

Tehnični podatki:

  • Vhod: 230V 50Hz
  • Izhod:5 V/100mA

Gre za odprodajo izdelka po bistveno nižji ceni zaradi:

  • prevelika zaloga glede na povpraševanje

Dodatne informacije

Teža 0,30 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Več o tem si lahko preberete na http://tinyurl.com/ltubcg3Spletna trgovina ANTENE online

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico