Količinski popust!

Zunanja GSM antena ISKRA P-36

45,00 

Zunanja GSM antena ISKRA P-36 optimizirana za govorno GSM področje.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
5 %2 - 4 42,75 
7 %5 - 9 41,85 
10 %10 + 40,50 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: AG P36 Kategorija: Oznake: , , , ,

Opis

Tehnični podatki:

  • Področje … 850-960 MHz
  • Dobitek antene … 11 dB(i)
  • Dolžina antene … 100 cm
  • Polarizacija … vertikalna
  • Dolžina koaksialnega kabla … 10 metrov
  • Konektor na kablu … FME ženski

GSM 2G antena Iskra P-36 se uporablja za sprejem in oddajanje signala v 2G omrežjih (900 Mhz) mobilne telefonije. 2G označuje drugo generacijo mobilne tehnologije in vključuje standarde, kot so GSM (Global System for Mobile Communications) in CDMA (Code Division Multiple Access). Antena je ključna komponenta mobilnega omrežja, saj omogoča povezljivost med mobilnimi napravami in baznimi postajami. Antena je oblikovana tako, da optimalno sprejema in oddaja radijske signale v frekvenčnem pasu  900 Mhz, ki je v Sloveniji dodeljen za 2G komunikacijo. Njena učinkovitost je pomembna za zagotavljanje stabilne in kakovostne komunikacije med mobilnimi napravami in omrežjem.

Dodatne informacije

Teža2,00 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Zunanja GSM antena ISKRA P-36”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico