WLAN antena Iskra P-44 LAN

Antena ISKRA P-44 LAN se uporablja za sprejem brezžičnega (WLAN) signala. Uporablja se v vertikalni polarizaciji.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: AW P44 Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Tehnične lastnosti:

 • Področje (frekvenca): 2,4-2,5 GHz
 • Število elementov: 44
 • Dobitek ; maks. VSWR: 12 dB(i); VSWR  < 2,0 : 1
 • Razmerje napr.-naz.: 24 dB
 • Širina glavnega lista: H 34° ; V 42°
 • Dolžina antene: 60,5 cm
 • Dolžina kabla: 3 metre
 • Konektor: FME ženski

Dodatne informacije

Teža1,80 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Navsezadnje je vseeno kako se določen mobilni internet imenuje in kdo ga ponuja. Pri izbiri anten morate upoštevati samo ali določena antena sprejema frekvence na katerih se prenašajo podatki.Torej preverite pri ponudniku na katerih frekvencah oddajajo in primerjajte s podatki, ki jih imamo vpisane pod posameznimi antenami. WLAN antena P-44 LAN/FME sprejema na frekvenčnem področju 2,4-2,5 GHz.Največ anten za mobilni internet pa prodamo GSM-UMTS anteno P-54/FME, ki sprejema signale na frekvencah 850-960 in 1710-2170 MHz.Pred nakupom antene je dobro vedeti, kakšen tip konektorja potrebujete za vklop v vaš USB modem stick. Za določene tipe modemov imamo v naši trgovini že pripravljene kompletne antenske sestave naprimer “UMTS antena za USB modem ZTE” ali “UMTS antena za USB modem Huawei”. Za slednjega vemo, da je primeren za Tušmobilov mobilni internet.Spletna trgovina ANTENE

 2. Avatar of Simon Klembas

  Simon K.

  Zanima me ce tale atenaca sprejema mobitelov signal za instant internet?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Beri dalje