WLAN antena Iskra P-44 LAN

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje.

Nadomestili smo ga s LTE/UMTS/GSM/Wi-Fi antena P-56

Primerjaj
Šifra: AW P44 Kategorija:

Opis

Antena P-44 LAN/FME se
uporablja za sprejem brezžičnega (WLAN) signala. Na antenskem kablu
je nameščen konektor FME ženski.
Uporablja se v vertikalni polarizaciji.

Tehnične lastnosti:

 • Področje (frekvenca): 2,4-2,5 GHz
 • Število elementov: 44
 • Dobitek ; maks. VSWR: 12 dB(i); VSWR  < 2,0 : 1
 • Razmerje napr.-naz.: 24 dB
 • Širina glavnega lista: H 34° ; V 42°
 • Dolžina antene: 60,5 cm
 • Dolžina kabla: 3 metre
 • Konektor: FME ženski

Dodatne informacije

Teža 1,80 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  Navsezadnje je vseeno kako se določen mobilni internet imenuje in kdo ga ponuja. Pri izbiri anten morate upoštevati samo ali določena antena sprejema frekvence na katerih se prenašajo podatki.Torej preverite pri ponudniku na katerih frekvencah oddajajo in primerjajte s podatki, ki jih imamo vpisane pod posameznimi antenami. WLAN antena P-44 LAN/FME sprejema na frekvenčnem področju 2,4-2,5 GHz.Največ anten za mobilni internet pa prodamo GSM-UMTS anteno P-54/FME, ki sprejema signale na frekvencah 850-960 in 1710-2170 MHz.Pred nakupom antene je dobro vedeti, kakšen tip konektorja potrebujete za vklop v vaš USB modem stick. Za določene tipe modemov imamo v naši trgovini že pripravljene kompletne antenske sestave naprimer “UMTS antena za USB modem ZTE” ali “UMTS antena za USB modem Huawei”. Za slednjega vemo, da je primeren za Tušmobilov mobilni internet.Spletna trgovina ANTENE

 2. Simon K.

  Zanima me ce tale atenaca sprejema mobitelov signal za instant internet?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje