Količinski popust!

Stenski antenski pocinkani nosilec L-35 GC

14,00 

Stenski antenski nosilec za nameščanje satelitskih in ostalih anten. Nosilec za anteno je hladno galvansko pocinkan.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
10 %5 - 9 12,60 
15 %10 - 14 11,90 
20 %15 - 19 11,20 
25 %20 + 10,50 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

 • Dolžina 330 mm od stene, uporabna ravna višina cevi 150 mm, premer cevi 41 mm, pritrdilna ploščica velikosti 133 x 193 mm s 4 okroglimi luknjami premera 10 mm in dodatnimi 4 elipsastimi izvrtinami.
 • Nosilec je galvansko (hladno) pocinkan.
 • Teža 1,250 kg

Obvestilo: Na voljo imamo tudi nekaj kosov teh nosilcev, na katerih se vidi, da so že dolgo skladiščeni ali pa so bili večkrat vzeti na terenske montaže a nikoli uporabljeni. Te nosilce z lepotno napako lahko naročite NA TEJ strani.
Pogled in mere v mm:
antenski nosilec t33 mere premer 41

Dodatne informacije

Teža1,29 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Seveda, celo največ jih prodamo ravno za te sestave. V izogib napačnim montažam je potrebno kupiti za vsako anteno svoj nosilec. Se pravi za vsak sestav P-56 ali P-58 MIMO po dva takšna nosilca. Nosilca privijačimo na steno ločeno se pravi vsakega posebej in to na pravilno razdaljo med antenami (od 75 cm dalje) . Nosilca lahko poljubno namestimo vertikalno drug nad drugim ali pa celo levo-desno. Če jih montiramo tako, da je spodnji obrnjen gor zgornji pa dol, se pravi s strani je videti kot črka C je tudi prav lično. Nosilci montirani na ta način so zelo stabilni.Tlačiti dve anteni na en takšen ali podobne stenske nosilce, pri tem pa ne poskrbeti za pravilno razdaljo med antenama je popolnoma narobe. In takšnih nepravilnosti je kar nekaj videti po fasadah.Trgovina ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni,ali bi bil ta nosilec primeren za Iskra P-58 ali P-56 sestav (2 anteni) za direktno montažo na steno hiše?Hvala

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da, je primeren. V nekaterih primerih je takšno nameščanje celo boljše od “klasičnega” na strešni drog. Antena je tako manj izpostavljena sunkom vetra, v prid pa lahko izkoristimo to tudi, če se želimo še dodatno zaščititi od nezaželenih signalov, ki prihajajo z druge strani.Pri takšnih nosilcih morate biti pazljivi samo na to, da pred nakupom upoštevate (dolžina nosilca), da ga boste montirali na steno, ki je vsaj približno pod pravim kotom na smer oddajnika. In ta nosilec, če bo slednje izpolnjeno pri vas, je dovolj velik za to anteno z reflektorsko mrežo.Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Spoštovani,pri vas sem kupil zunanjo zemeljsko dvb-t anteno gbs 41011. Sedaj pa bi potreboval še en stenski nosilec v obliki črke L. Zanima me ali pride v poštev tale nosilec, ki je mišljen za satelitske antene oz. katerega vi priporočate?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico