-50%

Stenski antenski pocinkani nosilec z lepotno napako

14,00  7,00 

Pocinkani nosilec uporabljamo za namestitev satelitskih anten velikosti od 40 do 120 cm premera. Na nosilcu se vidi, da je že dolgo skladiščen ali pa je bil večkrat vzet na terenske montaže a nikoli uporabljen. Ta pomanjkljivost v nobenem primeru ne vpliva na funkcionalnost izdelka. Na sliki izdelka teh lepotnih napak ni videti.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

  • Dolžina 330 mm od stene, uporabna ravna višina cevi 170 mm, premer cevi 41 mm, pritrdilna ploščica velikosti 135 x 195mm.
  • Nosilec je pocinkan.
  • Teža 1,348 kg

Obvestilo: Izdelek je v akciji, ker se na njem vidi, da je že dolgo skladiščen ali pa je bil večkrat vzet na terenske montaže a nikoli uporabljen. Ta pomanjkljivost v nobenem primeru ne vpliva na njegovo funkcionalnost.
Na sliki izdelka teh lepotnih napak ni videti, ker so lahko različne.

Dodatne informacije

Teža1,35 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Stenski antenski pocinkani nosilec z lepotno napako”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico