Nosilec za 4 LNB, min. 3 st. (Gibertini)

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: NO 4LNB3GIB Kategorija:

Opis

Nosilec za 4 LNB za razmake do 3º med sateliti, za antene velikosti 85 in 100 cm italijanskega proizvajalca “Gibertini”.

Dodatne informacije

Teža 100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

  2. Trgovina ANTENE .

    Nisem še odkril antene na katero nam ne bi uspelo namestiti teh nosilcev. No kakšno luknjico čez tenko pločevino je treba morda kje narediti. Alpsi ali Inverto LNB pridejo v poštev. Ima vaša “stotka” plastično ozadje?_________________Matjaž

  3. Anonimnež .

    imam 100 cm ALU anteno (ne vem proizvajalca) … pa me zanima, ce psa tale nosilec tudi na kaksno drugo anteno, ali mora biti ravno gibertini … pa se to: kaksen je max razpon v stopinjah … za se normalen sprejem …. ce je mozno: 13,16, 19 in se thor 1° ???pa se to: kaksni lnb-ji gredo gor, ce so skupaj na 3° … alpsi, ali celo navadni ???

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje