-30%

LNB monoblok INVERTO Triple enojni 3 st. LNB za 3 satelitske lege

56,00  39,20 

LNB Triple monoblok 3º enojni  INVERTO SBBM-SINM210-TRPMN-8PN, združuje v sebi tri univerzalne enojne LNB in stikalo DISEqC. Namenjen je sprejemu vseh satelitskih signalov, ki oddajajo prek satelitov Hotbird, Eutelsat 16A in Astra 19,2º z eno anteno za 1 satelitski sprejemnik.

Samo še 1 na zalogi

Primerjaj
Šifra: KM INVTRI Kategorija: Oznake: , , , , ,

Opis

Ta LNB  je monoblok LNBF za satelitski sprejem v pasu Ku iz orbitalnih pozicij 13˚E, 16˚E in 19,2˚E v srednjeevropskih državah. Namenjen je za namestitev s komercialno dostopnimi satelitskimi krožniki, ki imajo naslednje značilnosti:
  • Parabolični offset reflektor širine 85 cm
  • 40 mm podajalna objemka s ~7 mm profilom (priložen je 40 mm obročasti adapter)
Odlikuje ga frekvenčno območje od 10,7 do 12,75 GHz, razdeljeno na nizki pas (10,70 do 11,70 GHz) in visoki pas (11,70 do 12,75 GHz). Sprejema valove v horizontalni in vertikalni polarizaciji. LNB ima en izhod, preko katerega gredo tudi napajalni in krmilni signali. Priključek je tipa F. Ukazi DiSEqC1.0 omogočajo preklop izhoda na določen pas in orbitalni položaj.
Dodelitev DiSEqC je naslednja: “A” ustreza 16E, “B” 13E in “C” 19.2E. Dokler ni ukaza DiSEqC, je izbrana orbitalna pozicija 16E (tj. DiSEqC A).
Položaji DISEqC (A/B/C) in ustrezni orbitalni položaji (16E/13E/19.2E) so označeni na ohišju LNB. LNB je dobavljen s 40 mm plastičnim obročastim adapterjem.

Dodatne informacije

Teža0,45 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “LNB monoblok INVERTO Triple enojni 3 st. LNB za 3 satelitske lege”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico