-30%

LNB monoblok Triax Triple enojni 3 st. LNB za 3 satelitske lege

49,00  34,30 

LNB Triple monoblok 3º enojni  Triax Triple TMB 301, združuje v sebi tri univerzalne enojne LNB in stikalo DISEqC. Namenjen je sprejemu vseh satelitskih signalov, ki oddajajo prek satelitov Hotbird, Eutelsat 16A in Astra 19,2º z eno anteno za 1 satelitski sprejemnik. Samo za SAT antene od 80 do 90 cm, pritrditev 23mm (priložen adapter za fokuse 60 mm), šum 0,3 dB.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KM TRISTRI Kategorija: Oznake: , , , , , ,

Dodatne informacije

Teža0,45 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da za te satelite je in šum 1,2 je dober podatekpodpora ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali sprejema vse tri satelite ASTRA 19.2°E + EUTELSAT 16.0°E + HOTBIRD 13,0° brez motorja in brez obračanja kot fiksni sistem? Pri podobnem artiklu sem zasledil Šum 1,0 dB. Je za ta LNB pravilno napisano – Šum 0,2 dB? Kakšna je razlika?

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Na PENTO je enostavno. Pozorni bodite samo, da plastični distančnik vstavite na vrat z oznako 13 in 16. Slednje zato ker je ASTRA za 0,2 stopinje bolj oddaljena od 16 kot HB. Na tej povezavi imate sliko http://tinyurl.com/jtnvgr2ANTENE online

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Kako naj pritrdim monoblok enojni triplefeed,na antenoPenta. Lep pozdrav Karol RudolfR

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Seveda je primeren tudi za TOTAL TV.Gre na Pento, sicer ne bi mi prodajali naslednji komplet na http://tinyurl.com/pwxvvjx .Če boste pri nas kupili Pento in monoblok bo zraven vse kar potrebujete.

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  1. Ali ta LNB lahko uporabljam za sprejem TOTAL TV2. Ali je primeren za anteno Penta3. Če je primeren, ali za Pento obstaja držalo LNB ki bi omogočal pritrditev samo na sredino, saj obstoječa glava tega ne omogoča

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico