Hišni ojačevalnik signala AS038R65 z delilnikom

55,00 

Širokopasovni hišni ojačevalnik TERRA AS038R65 s pasivnim povratnim internetnim pasom, z enim vhodom ter štirimi izhodi, uporabljamo za ojačenje signalov v manjših stanovanjskih objektih. Primeren za kabelske, skupinske in zasebne hišne antenske sisteme .

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Ojačenje
16-20 dB
Nastavitev ojačenja
do 16 dB
Število izhodov
4 proti TV, 1 za merilni inštrument (-20 dB)
Tip konektorja
F
Frekvenčno področje
87-862 Mhz in povratni pas od 5-65 Mhz
Najvišji izhodni nivo
100 dBµV
Šumno število
<5 dB
Povratni pas
5-65 MHz, pasivni -2 dB
Napajanje
lastno napajanje
Delovna temperatura
od -20 do + 50 st. C
Dimenzije
133 x 73 x 39 mm / 0,36 kg

Dodatne informacije

Teža0,36 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali lahko ta ojačevalec uporabim za ojačenje strešnih digitalnih anten?

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Lahko. Ojačevalnik je odlična izbira za primere, ko signale razdelimo na 4 uporabniške veje. Dejansko ga uporabimo kot aktivni 4-vejni delilnik. V kolikor je signala dovolj in, če je kakšna veja krajša lahko priključimo nanj preko izhoda za merilni inštrument tudi 5 TV ali radio. Vedno težimo k temu da priključimo ojačevalnik čim bližje izvoru signala, sploh pa je to zelo važno pri DVB-T sprejemu pri klasičnih antenah, kjer je idealno, da ojačevalnik priključimo do okrog 5 metrov pod antenami. Seveda je lahko tudi nižje vendar mora biti nivo in kakovost signala na vhodu ojačevalnika dovolj visok. Pri uporabi v kabelskih sistemih ojačevalnik montiramo ob vstopu v objekt ali vsaj pred prvim TV oziroma antensko vtičnico, kadar gre za zaporedne vezave posamičnih vej.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico