Opis
TELEVES 552240 je širokopasovni hišni ojačevalnik (aktivni trovejni
delilnik) z nastavljivim
ojačenjem, ki ga lahko uporabimo za ojačenje TV in RA signalov v
manjših kabelskih, skupinskih ali individualnih hišnih sistemih za
pokrivanje izgub, ki nastanejo zaradi dolžine in delitve koaksialnih
kablov na več priključkov. Eden izmed treh izhodov je namenjen za
priključitev najbližjega TV. Ojačenje proti prvemu TV je manjše kot pa na ostalih dveh izhodih, ki ju uporabimo za daljše razvode z več
priključki.
-
Karakteristike:
- Frekvenčno področje : 47 do 790 Mhz
- Izhodni nivo: >106 dBµV
- Šum: 6 dB
- Ojačenje: 20 dB na drugem in tretjem izhodu, 12 dB na izhodu
proti najbližjemu TV - Nastavljivo ojačenje: -12 dB
- Poraba: < 2,3 W
- Kompaktno ohišje, za notranjo montažo
- Enostavna prključitev F konektorji
- Ima lasten napajalnik (230 V)
- Enostavna montaža
Trgovina ANTENE Z. –
Televes 5522 ustreza za vaš kabelski razvod. Model 5528 je podoben, razlika je v tipu konektorjev. Na 5522 so F konektorji, na 5528 pa “klasični” IEC ženski in moški TV vtiči.Spletna trgovina ANTENE
Anonimnež . –
Imam kabelski priključek ( kabel Štepanjsko naselje) pripeljan v individualno hišo, kjer je sedaj montiran razdelilec za dve televiziji. Sedaj bi rad montiral za kabeljskim priključkom ojačevalnik in za ojačevalnikom priključek za 3 televizije. Vsi trije kabli (1x 8m, 2x 15m) so že pripeljani od televizij v razdelino omarico. Kaj predlagate in kaj potrebujem, da bom v razdelilni omarici vse tri kable priključil na kabelski priključek. Je ojačevalnik Televes 5522 primeren? V čem se razlikuje od modela 5528?
Trgovina ANTENE Z. –
Ja pa ga res ni več na policah.Seveda je dobavljiv, tudi naročen je , vendar kdaj ga dobimo ta trenutek ni znano.Ojačevalnik 5528 je popolnoma enak s to razliko, da so namesto F konektorjev “klasični” IEC konektorji (ženski in moški TV vtiči).
Marko M. –
Hišni ojačevalnik TELEVES 5522 ali je še dobavljiv?Hvala LPMarko