DVB-T antenski komplet P-20 DTT/G

42,00 

Antenski komplet z LOG periodično UHF anteno P-20DTT/G za sprejem digitalnih (DVB-T) zemeljskih signalov

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

 • Za horizontalno montažo na drog ali okenski okvir (priložen posebni nosilec za stensko ali okensko montažo)
 • UHF kanali 21-69 (470-862 MHz)
 • Šumno število 2 dB
 • Konektor na anteni “F”
 • Vgrajen nizkošumni ojačevalnik (napajanje 5 …24 VDC preko koaksialnega kabla)
 • Skupni dobitek antene z ojačevalnikom 22 dB pri napajanju 5 VDC iz digitalnega sprejemnika in 24 dB pri 12 …24 VDC iz priloženega usmernika
 • Priložen usmernik za napajanje ojačevalnika
 • Priložen 10 m koaksialni podaljšek
 • Dolžina antene samo 44 cm

Dodatne informacije

Teža1,10 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni, pred meseci sem vam pisal za sistem luna. Ampak sedaj me zanima ta antena DVB-T antenski sestav P-20 DTT/G. Ker imam avtodom me zanima ali lahko jo montiram direktno na avtodom v ležeči položaj na streho. Katera bi potem bila tudi fiksna. Ali mora biti vrtljiva da potem iščeš boljši signal. Zdaj trenutno uporabljam sobno anteno philips z vgrajenim ojačevalcem 36

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Tudi kupujejo ta sestav za te namene, kot ga opisujete vi. Antena mora biti na drogu en meter pod njo ne sme biti ničesar. Je usmerjena, kar pomeni, da lovi iz ene smeri.

   • Avatar of Anonimnež

    Anonimnež .

    Potrebujem še eno informacijo in sicer učinkovitost notranje antene in med aktivnimi vsesmernimi kot je na primer vaša Antena DISCOS/E 5G za vozila in plovila (akumulator)

    • Avatar of Trgovina ANTENE

     Trgovina ANTENE Z.

     Vsaka antena, ki je zunaj, je boljša kot tista notri. Discos je namenska antena za kamp karavan variante. Predvideva se, da ste na lokacijah, ki so dobro pokrite s signalom (v nekem fjordu ali pod gostimi sredozemskimi borovci, kjer ni niti sonca, bo bolj težko lovilo). V kolikor so razmere slabe, je treba poseči po meter in več dolgimi antenami, ki se jih montira na odprto mesto. Anteno DISCOS ni potrebno vsakič obračati in ima posebej za akumulatorske variante izdelan ojačevalnik z možnostjo regulacije. Z navadno manjšo anteno (priporočamo takšno z ojačevalnikom), ki jo boste sukali ročno, boste dosegali enake rezultate.

 2. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  P-20 DTT je antena brez elektronike in pribora, torej brez ojačevalnika. K nosilcu v kompletu P-20 DTT/G niso priloženi vijaki za vijačenje v kovinske profile. Če pa boste vijake sami nabavili boste lahko anteno namestili na fasade, okenske okvirje pa tudi na kovinske konstrukcije.

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ne znam razbrati točno, kakšna je razlika med artikloma P-20 DTT/G (cena 35 EUR) in anteno P-20 DTT (13,50 EUR). Ali je razlika samo v namestitvenem, pritrditvenem priboru ? Ali je okenski nosilec primeren za pritrditev v kovinski okvir okna ? Ali antena P-20 DTT že ima kakšen ojačevalec ? ali je pri slabšem signalu potrebno kupiti še Usmernik (adapter) 5 V/100mA s kretnico [US 5/100NK] za oba zgoraj omenjena artikla ? Hvala za odgovore, Andrej

 4. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Antena LUNA je odlična vsesmerna antena, ki pa ni namenjena nekim ekstremnim pogojem, kot je recimo lovljenje SLO na Hrvaškem. Za lokalne programe in za kamp, karavan avtodom namene, je pa najboljša in praktična izbira. Sigma 6 HD PWR, ki jo tudi omenjate je glede na svojo velikost dobra antena, boljša izbira za slabe razmere kot pa LUNA, še boljša od nje je njena večja izpeljanka to je SIGMA 9 HDPWR. V kolikor bi želeli, da ima antena v sebi ojačevalnik, potem izbirajte med antenami na tej povezavi . Drugače je najboljša antena v naši trgovini za SLO kanale DVB-T antena LAMBDA ANT5143802 v kombinaciji s kakšnim dobrim ojačevalnikom, recimo AB011.

 5. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Navezujem na 726 in 727.Torej je v mojem primeru dobra izbira med Sigma 6 HD PWR in karavan anteno Luna camper(aktivna).Hvala za odgovor

 6. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Antene se med seboj razlikujejo tudi po velikosti. In čim večja antena je, boljše sprejemne karakteristike naj bi imela. Antena, ki je v tem sestavu pa je majhna antena, dolga vsega 44 cm. To ne pomeni, da je slaba antena, temveč dejstvo je, da je potrebno v slabih in ekstremno slabih pogojih poseči po večjih zmogljivejših in seveda posledično tudi dražjih antenah. Težko je povedati ali je sestav zadosten za vaše razmere, za lokalne HRT programe bi morala delovat. Drži, drevesa, sploh cvetoča in iglavci, pa so lahko velika ovira za signale. Za višje (SAT, MMDS) bolj, za nižje UHF pa manj.Sicer pa je sestav namenjen ravno za kamp in ostale počitniške izvedbe saj je praktično v njem vse kar potrebujete pri ureditvi antenskega sprejema, plus tega pa je antena majhna, kar je pa pri njej največji magnet za uporabnike. Predvideva se, da so počitniška območja sorazmerno dobro pokrita z lokalnimi signali in takšna antena tam mora zadoščat. Drugo je seveda, če želite sprejemati SLO programe na Hrvaškem. Marsikje gre, po večini Istre in kvarnerskih otokih, vendar je po naših izkušnjah potrebna bogatejša oprema. Naprimer antene Lambda, Sigma, Omega, P-47-P-43 … seveda z ustreznimi ojačevalniki in ostalo opremoAntene online

 7. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Potrebujem anteno za v avtokamp v Rovinju. Teren rahlo visi poti morju in ni optične vidljivosti na Učko ali proti Sloveniji. V smeri Učke stoji še velik hrast, ki s krošnjo dela senco. Na vrhu hribčka imajo dober sprejem vseh slovenskih in hrvaških programov. Prav tako v večernih urah močno motijo “italijani”. Sedaj imam povsem navadno anteno, staro 20 let, brez ojačevalnika in je sprejem praktično nemogoč. Ali bi ta antena bila dobra izbira ali pa mi proporočate kaj drugega.Hvala za odgovor

 8. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Nič posebnega ne rabite kot le 2-vejni delilnik PA2 in 3 konektorje F navojne za vaš koaksialni kabel. Strošek dobrih 6,00 EUR brez poštnine.Spletna trgovina ANTENE

 9. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljen! Imam že pri vas kupjen DVB-T antenski sestav P-20 DTT/G…Sedaj pa me zanima, kaj bi potreboval,da bi signal iz te iste antene pripeljal še na en TV v hiši! Saj nebi kupoval še eno anteno…Razdelilnik,napajalnik…Prosim za pomoč in sestavo ponudbe!

 10. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Imate prav. Podobna antena je tudi v prodaji. Ta v kompletu, pod katerim sprašujete, se razlikuje po podaljšanem deblu in priloženem nosilcu za okensko ali fasdno namestitev.Je na zalogi, danes do 12 ure naročite, jutri ali pojutrišnjem je pri vas.Spletna trgovina ANTENE

 11. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zanima se za nakup antene P-20 DTT / G. V ponudbi sta kot posamezno ali kot Sestav ( najbrž kabel, usmernik,..? )V kolikšnem času je dobavljiva, na kak način in koliko znaša poštnina.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico