Krimp konektor N moški za kable RF240 in H155

6,20 

Krimp konektor N moški (N male) za 50 Ω koaksialne kable tipa H-155, RF-240 …

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KO NM240-0401 Kategoriji: , Oznake: , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije)  ni odvisna le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje.

Dodatne informacije

Teža0,02 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Franc Čuješ

  Spoštovani!

  Rabimo N konektor moški za kabel RG6 75 Ohm. Ali lahko dobavite takšen konektor (4 kos)? Rabimo tudi F-konektorje za ta kabel (4 pare).

  Hvala za odgovor.

  Franc Čuješ
  041-693 403

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico