Krimp konektor BNC moški RF240/H155

5,10 

Krimp konektor BNC moški za koaksialne kable tipa RF240 in H155.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO BNCM240 Kategoriji: , Oznake: , , , ,

Opis

BNC konektorji so vrsta koaksialnih konektorjev, ki se uporabljajo za povezovanje koaksialnih kablov. Ime izvira iz angleškega izraza “Bayonet Neill–Concelman”.  Obstajajo moški in ženski BNC konektorji in  imajo lahko impedanco 50 ali 75 ohmov.

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik.

Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor BNC moški RF240/H155”
X

Dodaj v košarico