Krimp konektor N ženski za kable RF-240 in H-155

4,50 

Krimp konektor N ženski (N female) za 50 Ω koaksialne kable tipa H-155 in RF-240.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO NF240-0303 Kategoriji: , Oznake: , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža 0,02 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor N ženski za kable RF-240 in H-155”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico