Koaksialni kabel RG-6 KTH 99 CCS

0,70 

75 Ohmski koaksialni antenski kabel za TV KTH 99 CCS. Za kabelski, satelitski, radijski in DVB-T sprejem. Barva bela. Režemo na metre.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KK KTH89CCSM Kategorija: Oznake: , , ,

Opis

Gre za kabel tipa RG-6. Mednarodni standard za kabel RG-6 je določen s strani organizacije Society of Cable Telecommunications Engineers (SCTE) ter je označen kot SCTE 06 2006. V skladu s tem standardom se kabel RG-6 označuje kot “RG-6/U”, kjer “RG” pomeni “Radio Guide” in “U” pomeni “Uniform”. Tako označen kabel označuje tip koaksialnega kabla, ki se uporablja predvsem za prenos videa in zvoka v televizijskih sistemih ter drugih komunikacijskih aplikacijah.

Dodatne informacije

Teža 0,05 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Koaksialni kabel RG-6 KTH 99 CCS”

Please Login To Download Attachment

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico