Stenski nosilec za drog OMM-50L13

19,20 

Na zalogi

Primerjaj

Opis

Stenski pocinkani nosilec za drog OMM-50L13.

Ob naročilu ene enote, prejmete 2 nosilca s priborom. Tako, kot je prikazano na sliki.

 

 

stenski nosilec za drog shema

Dodatne informacije

Teža 1,17 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Vaše antene ne poznamo. Če sta uporabljena dva ali več nosilcev in povezani z drogom premera okrog 45 mm mi na te obesimo tudi večje satelitske antene. Je pa res, da je potrebno biti pri vrtanju in pri izbiri vložkov (priloženi so običajni ) zaradi specifike dimniške opeke previden in izkušnje niso odveč. Tudi kakšna masa za sidranje ni odveč, sploh če so zidaki z votlimi celicami.Trgovina ANTENE

  2. Zlato V.

    Je tole dovolj močan nosilec za pritrditev antene Diamond X510 na dimnik? Hvala in LP….

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico