SAT antena PENTA85G-A

Nadpovprečna satelitska antena Fracarro PENTA85G-A, kvalitetne izdelave in originalnega izgleda (romb z odrezanim spodnjim robom).
Anteno odlikuje zaščita pred iso-frekvenčnimi co-in cross- polarnimi interferenčnimi signali iz satelitov razmaknjenih +-3 oz. +- 6 stopinj, kar je še posebej aktualno za sprejem signalov z dveh ali treh satelitskih pozicij (Eutelsat 16A, Astra in Hotbird).

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: AS 1060 Kategorija: Oznaka:

Opis

 • Dimenzije: stranice 775×775 mm, diagonali : širina 980 mm,
  višina 920 mm
 • Offset kot: 22,1º
 • Dobitek: na 10,95 GHz: 39 dB
 • Zrcalo: jeklo
 • Barva: temno siva (antracit)
 • Ozadje in vpetje: jeklo pocinkano
 • Upor vetra pri 150 km/h: 81 kg

Dodatne informacije

Teža10,20 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

  Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

 2. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Zelo dober izbor. Ste videli imamo še v opečnati in beli barvi?Spletna trgovina ANTENE

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  za pozicijo Eutelsat 16°W mi je dosedanja antena dokončno odslužila.Potreboval bi novo in pa ustrezni LNB s čimmanjšim šumom (0,1).V vaši trgovini sem se že malo razgledal in se nekako odločil za anteno PENTA85G-A (59 Eur) in enojni LNB Megasat Diavolo.Prosim vas še za vaše mnenje oziroma korekcijo.Želel bi imeti solidno anteno in LNB za sprejem paketa Total TV (Sprejemnik in naročnino že imam, potrebujem samo anteno in LNB.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje