Satelitska antena 85 cm jeklena-antracit

55,00 

Satelitska antena TELE System PF85, izdelana iz debele jeklene pločevine. Zaradi dobrih sprejemnih lastnosti jo lahko primerjamo s podobnimi 90 cm antenami. Priporočamo za sprejem z enega ali dveh satelitov hkrati.

Na zalogi (se lahko naroči)

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Dodaj v primerjalnik
Šifra: AS 85FEG Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Barva … antracit (grafitna, temnosiva)

Zrcalo … 880 x 880 mm

Materijal … pocinkano jeklo, suhoprašno barvano

Izdelano v Italiji.

Dodatne informacije

Teža8,00 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

    Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico