Antena za 2 G govorno GSM področje z ojačevalnikom

135,00 190,00 

GSM antena P-36 z ojačevalnikom (mini repetitor) za govorno GSM področje 900 Mhz (uplink 890-915 MHz, downlink 935-960 MHz). Sestav je namenjen notranjim prostorom, kjer je zunaj objekta prisoten zadovoljiv GSM, signal v prostorih pa je zelo slab. Predvsem gre za podkletene prostore, delavnice ipd. Na anteni je že priključen koaksialni kabel dolžine 10 metrov. Priporočljivo je, da sta notranja in zunanja antena čim več oddaljeni druga od druge, zato lahko pod dodatnimi možnostmi dokupite podaljšek koaksialnega kabla.

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: AG P36MINIR Kategoriji: , Oznake: , ,

Opis

Ojačevalnik s svojo oddajno anteno pokriva v ugodnih razmerah (brez ovir) le do 100 m², pri delitvi signala preko delilnikov na več oddajnih anten, pa tudi do 500 m². Sprejemno zunanjo GSM anteno montiramo na antenski strešni drog ali stenski nosilec. Na anteni je že priključen koaksialni kabel dolžine 10 metrov s primernim konektorjem.

Lastnosti:

  • Zunanja GSM antena P-36 optimizirana za govorno GSM področje 850-960 MHz, dobitek antene 11 dB(i), dolžina antene 100 cm, polarizacija vertikalna, dolžina koaksialnega kabla 10 metrov. Priporočljivo je, da sta notranja in zunanja antena oddaljeni druga od druge čim več, zato lahko pod dodatnimi možnostmi dokupite 5, 10 ali 15 metrski podaljšek koaksialnega kabla.
  • Notranji ojačevalnik (mini repetitor) z vsesmerno pregibno OMNI anteno dolžine 20 cm za frekvenčno področje 900 Mhz, ojačenje do 60 dB, priložen 5 V napajalnik, velikost 105 x 85 x 18 mm, priključki N ženski.

Opozorilo!

Antenski sestav z ojačevalnikom ni primeren za prenos podatkov v območjih LTE in UMTS, temveč ga uporabimo le za mobilno GSM govorno področje 2 G na 900 MHz. Kadar sta zunanja in notranja antena preblizu ena drugi, lahko prihaja do motenj. Te se kažejo v nihanju signala znotraj objekta, motnjah, nezmožnosti telefoniranja oz. t.i. ping – pong efektu. Istočasno lahko GSM repetitor ustvarja interferenčne motnje, ki jih vnaša v omrežje oz. bazne postaje lastnega ali kar je še huje drugega neaktualnega operaterja, kar pa je zakonsko prepovedano. Zato je obvezno treba povečati medsebojno RF izolacijo med antenama. Kadar jih ne moremo fizično bolj oddaljiti eno od druge (priporočljivo 20 metrov) moramo to RF izolacijo ustvariti znotraj objekta. To lahko dosežemo z aluminijastimi gradbenimi folijami, pločevino ali kovinskimi mrežami. V nekaterih primerih je skrajna rešitev tudi vgradnja širokopasovnih notch filtrov.

Dodatne informacije

Teža6 kg
Podaljšek kabla

Tega ne potrebujem, 5 metrov, 10 metrov, 15 metrov

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Antena za 2 G govorno GSM področje z ojačevalnikom”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Izberi možnosti