Odvijalec kablov CAVEL DS 100

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: OK DS100 Kategorija:

Opis

Kolut za odvijanje kablov CAVEL DS100 je namenjen za odvijanje koaksialnih kablov CAVEL (koluti po 100 m kabla DG113 in DG113 PE,  po 150 m kabla DG80 in kolute po 150 m koaksialnega kabla DG70)

Kolut za odvijanje kabla DS100 je narejen iz vzdržljivega, zelo trdnega plastičnega materiala, ki ga odlikuje dolga življenjska doba. Sestavljen je iz ohišja in koluta, zraven je pas za nošenje koluta čez ramo. Na kolut lahko pripnete tudi nož za snemanje izolacije ali škarje za rezanje kablov. 

Z uporabo koluta DS100 je odvijanje kabla dosti lažje (pa tudi navijanje), nepotrebnim ostankom pa se izognete tudi zaradi metraže, ki je na kablih označena na vsak meter in tako racionalno porabite ves kabel.

Dodatne informacije

Teža100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Odvijalec kablov CAVEL DS 100”
X

Beri dalje