Količinski popust!

Adapter RP-SMA moški na FME moški

2,80 

Adapter RP-SMA moški na FME moški.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
20 %2 - 5 2,24 
30 %6 - 9 1,96 
40 %10 + 1,68 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Dodatne informacije

Teža0,10 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Razlike med RP-SMA in SMA

  50 ohmski konektorji SMA, ki so v uporabi pri GSM, UMTS,LTE WLAN antenah in napravah, se razlikujejo od imensko podobnih in na spletu velikokrat tudi napačno poimenovanih RP-SMA konektorjev (kratica od Reverse Polarity SMA).
  Da ne bo prihajalo do zmede pri naročanju v naši spletni trgovini si pomagajte s to sliko. Konektorji so večinoma vedno dobavljivi, po naročilu pa izdelamo tudi najrazličnejše povezovalne kable in podaljške s temi in drugimi konektorji.
  Spol konektorja določamo po notranjem ali zunanjem navoju, ne pa po obliki pina (vtič, zatič, špička, luknjica …), kar marsikoga tudi zavede. Sploh so nekateri azijski prodajalci eksperti pri poimenovanjih teh konektorjev. Zato pazljivo pri naročanju. Kot lahko vidite po primerjalni sliki imata moška konektorja v obeh primerih notranji navoj, ženska konektorja pa zunanji navoj. Pina pa sta znotraj določenega spola lahko tako moške kot ženske oblike, odvisno seveda za kakšno polariteto konektorja gre.
  Razlika med RP-SMA in SMA
V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico