Količinski popust!

Mini PCI U.FL na RP-SMA ženski 15 cm

Pigtail Mini PCI U.FL na RP-SMA ženski konektor. Dolžina 15 cm

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: AD UFLRPSMAF15-0316 Kategorije: , , , Oznake: , , , ,

Opis

Mini PCI se nanaša na majhno različico Peripheral Component Interconnect (PCI) priključka, ki se običajno uporablja v prenosnih računalnikih in drugih prenosnih napravah za razširitvene kartice. Gre za standardno obliko vmesnika za povezovanje dodatne strojne opreme, kot so brezžične kartice, zvočne kartice itd. U.FL konektor pa je vrsta koaksialnega konektorja, ki se pogosto uporablja za povezovanje anten z brezžičnimi karticami v prenosnih napravah. U.FL konektorji so majhni in omogočajo prilagodljivo povezavo z anteno.

Dodatne informacije

Teža0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Mini PCI U.FL na RP-SMA ženski 15 cm”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Beri dalje