Krimp konektor SMA ženski za kabel RG58

5,00 

Krimp konektor SMA ženski za RG58 in podobne koaksialne kable kot so RG142, LMR195, RG400.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO SMAF58-0502 Kategoriji: , Oznaka:

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) za namestitev konektorja SMA ženski za RG58, ni odvisen le od dimenzij, ampak tudi od samega konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati SMA konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje konektorjev.

Please Login To Download Attachment

Dodatne informacije

Teža 0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor SMA ženski za kabel RG58”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico