Količinski popust!

Krimp konektor SMA ženski za kabel LMR400

5,20 

Krimp konektor SMA ženski za kabel LMR400 in RG8 in za ostale 10 mm 50 ohmske koaksialne kable.

Na zalogi

PopustKoličinaCena za kos
5 %5 - 9 4,94 
10 %10 - 20 4,68 
15 %21 - 99 4,42 
20 %100 + 4,16 
Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KO SMAF400-0221 Kategoriji: , Oznake: , , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor SMA ženski za kabel LMR400”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico