Količinski popust!

Krimp konektor SMA moški RF240/H155

3,50 

Krimp konektor SMA moški pozlačen za koaksialne kable H155 in RF240.

Na zalogi

Popust Količina Cena za kos
5 % 5 - 9 3,33 
10 % 10 - 20 3,15 
15 % 21 - 99 2,98 
20 % 100 + 2,80 
Primerjaj
Šifra: KO SMAM240 Kategoriji: , Oznake: , , , , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, ki se odstrani s kabla, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno pin prispajkati na notranji vodnik.
Za delo priporočamo univerzalni snemalnik izolacije in klešče za stiskanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža 0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor SMA moški RF240/H155”

Please Login To Download Attachment

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico