Krimp klešče HT-2008R za konektorje RJ-45, RJ-11

23,00 

Krimp klešče za konektorje HT-2008R za konektorje RJ-45, RJ-11 in RJ-12.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KL CRIMPL1 Kategoriji: , Oznake: , ,

Opis

Orodje se uporablja za pritrditev konektorjev RJ-45, RJ-11 in RJ-12 na en ali oba konca mrežnega kabla. RJ-45 konektorji so najpogosteje uporabljeni pri ethernet kablih, medtem ko se RJ-11 in RJ-12 konektorji običajno uporabljajo pri telefonskih kablih. Krimp klešče so zasnovane za natančno prileganje, da zagotovijo zanesljivo povezavo.

Pri uporabi klešč za konektorje RJ-45, RJ-11 in RJ-12 je pomembno, da se upoštevajo pravilne tehnike krimpanja in da je delo natančno opravljeno.  Na ta način se zagotovi, da so konektorji pravilno pritrjeni na kabel in da je povezava stabilna in zanesljiva.

Dodatne informacije

Teža0,29 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp klešče HT-2008R za konektorje RJ-45, RJ-11”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico