Galvanski ločilnik SIGNAL 4170

6,90 

Galvanski ločilnik SIGNAL 4170 pri distribuciji TV signala. Frekvenčno področje … 5-2400 MHz. Ločilnik ni prehoden za enosmerni tok.

Na zalogi

Primerjaj

Opis

Zaradi različnih ozemljitev kabelske TV in ozemljitev TV in osebnih računalnikov prihaja pri direktnem priklopu AV komponent na vtičnice kabelske TV do motenj, med katerimi je najizrazitejše brnenje in šumenje v zvočnikih (brum).

V večini primerov z namestitvijo galvanskega ločilnika (izolator) odpravimo večino motenj, ki nastajajo zaradi različnih ozemljitvenih potencialov, pri tem pa ločilnik ne vpliva na kvaliteto televizijskih in radijskih KATV signalov.

Dodatne informacije

Teža0,07 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Galvanski ločilnik SIGNAL 4170”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico