Količinski popust!

LNB enojni Megasat Multifeed single 0,1 dB

14,00 

Enojni LNB univerzalni konverter MEGASAT Multifeed LNB z nizkim šumom 0,1 dB. Zaradi svoje vitalne oblike je zelo primeren za antenske konfiguracije z več LNB, ko je potrebno približevanje LNB do 2 stopinj.

Na zalogi

Popust Količina Cena za kos
15 % 3 + 11,90 
Primerjaj
Šifra: KO MEGSMF-24 Kategorija: Oznake: , , ,

Opis

Značilnosti:

 • za 1 uporabnika
 • premer vratu (feed) … 23 mm (priložen adapter za 40 mm)
 • nizka poraba
 • frekvenca … 10,7 – 12,75 GHz
 • šum … 0,1dB
 • dobro odporen na vlago, vročino in mraz
 • odličen za konfiguracije z več LNB
 • enostavna montaža
 • ojačenje … 60 db

Dodatne informacije

Teža 0,13 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Kratica LNB pomeni Low Noise Block . To je naprava, ki jo montiramo v fokus na roki satelitske antene. LNB sprejema mikrovalovni signal iz satelita, ga ojača, spreminja signale na nižji frekvenčni pas in ga pretvorjenega pošilja po koaksialnem kablu do satelitskega sprejemnika. Brez tega satelitska antena ne funkcionira, zatorej potrebno ga bo kupitiANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Čemu služi NLB in ali ga potrebujem pri satelitski anteni?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico