DVB-T UHF antena Iskra P-20 DTT

17,00 

Majhna logaritmična antena P-20 DTT je namenjena sprejemu digitalnih UHF TV signalov od 21 do 69 kanala.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

 • Področje: UHF
 • Kanali: 21 …69
 • Ojačenje: 7,5 dB
 • Za horizontalno polarizacijo. Za vertikalno polarizacijo potrebujete Pritrdilec vertikale D2-V
 • Konektor: F ženski
 • Razmerje naprej-nazaj: 20-30 dB
 • Dolžina: 44 cm

Dodatne informacije

Teža0,40 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Je usmerjena antena za razliko od vsesmerne antene LUNA. Bistvenih razlik pri samem sprejemu med antenama glede dobitka sicer ni. Morda je pri LUNI prišlo do nezaželenih izpadov zaradi signalov iz nasprotnih smeri, ki pa jih smerne antene zmanjšajo. Lahko, da je vzrok težav, če imate akivno anteno LUNA z originalnim ojačevalnikom, tudi premočno ojačanje. Za te namene ima LUNIN ojačevalnik ob strani gumb za regulacijo ojačanja. Ste ga poskusili zapreti?Spletna trgovina ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zaradi majhnosti bi anteno uporabil kot dodatno anteno za avtodom. Namreč na otoku Cresu se mi je letos zgodilo, da Luna ni lovila, potem pa mi je nek domačin posodil neko sobno usmerjeno anteno z ojačevalcem in smo lahko gledali zaključek nogometnega prvenstva. Ali bi ta antena odgovarjala v takem primeru.

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Že zaradi različnega načina oddajanja (vertikalno, horizontalno) bi morali za ta dva oddajnika uporabiti dve anteni, če seveda želite optimalno izkoristiti vsak decibel, ki je na voljo. Katero anteno? Odvisno od razmer. Kakšna srednja varianta kot so BLU10HD ali podobno (podobna cena pri antenah največkrat pomeni podobne karakteristike). Združite jih lahko kar z ojačevalnikom , ki ima več vhodov (npr. MA062, MAP313, MA061 …. Zna pa biti takšno združevanje zaradi prekrivanja in preplatanje frekvenc tudi problematično.V takšnih primerih se uporabi dodatno filtre ali kanalne združilnike kot so Fracarrovi MEF ..Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Spoštovani,Imam zunanjo anteno (ribja kost), ker sprejemam v Kopru signal iz dveh različnih oddajnikov(Slavnik, Učka), ne morem nikakor nastaviti anteno tako, da bi imel čist signal na vseh kanalih.Sprašujem, vas ali bi bila rešitev nakup še ene antene in zunanjega razdelilca za kabel.Če ja mi prosim svetujte katero anteno naj kupim in kateri razdelilec?hvala

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Seveda. V vaši anteni je ojačevalnik, ki kadar ni aktiven, slabi ali celo prepreči, da bi signal šel čez. Odstaniti ga morate, ravno tako je obvezno odstraniti, (ne samo izklopiti) napajalnik. Če slednje ne boste storili, boste povzročili kratek stik na logaritmični anteni P-20 DTT. Predidevam, da ste na zelo dobri lokaciji in, da imate oddajnik celo v vidnem polju. Za kakšna slabo pokrita območja te male antene brez ojačevalnika skoraj niso primerne.ANTENE online

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam anteno P-20 DTT/G, vendar brez napajanja ojačevalca. Jakost signala je okoli 45%, kvaliteta podobno, slika je kvalitetna. Med sneženjem sem opazil, da se ob zagonu TVja za nekaj trenutkov pojavijo kvadratki.Sprašujem vas ali ugasnjen ojačevalec slabi signal. V tem primeru bi zamenjal anteno z P-20 DDT, ki nima vgrajenega ojačevalca (če prav razumem).Ne bi rad uporabljal ojačevalca, če je le mogoče.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico