-50%

DVB-T panelna antena Fracarro PU 4F

36,00  18,00 

Panelna antena za DVB-T sprejem Fracarro PU 4F je namenjena sprejemu digitalnih UHF TV signalov od 21 do 69 kanala.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

 • Področje: UHF
 • Kanali: 21 …69
 • Ojačenje: največ 12 dBi
 • Razmerje naprej-nazaj: 21 dB
 • Dimenzije (H x L): 71 x 38 cm
 • Teža: 0,94 kg
 • Priključek: konektor F
 • Za drogove do 60 mm premera

pdf ikona

Dodatne informacije

Teža0,94 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Kakšna je možnost, da bi v Postojni z anteno Pu 4F iz vaše ponudbe, lahko spremljal HTV programe ( kanala 23 in 28 )? Pred dobrim mesecem in pol so mi “pobegnili”. Na podstrešju imam že več let dve anteni, dva ojačevalca in do “mrka” sem videl osem hrvaških programov in ravno toliko slovenskih ( kanala 22 in 27 ). Zdaj so mi ostali le slovenski, ki jih lahko vidim brez ali z ojačevalci in z obema ali le z eno anteno. Od “mrka” pa bi imel možnost videti tudi okoli deset kodiranih programov ob nakupu INNET boxa…

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   V kolikor so pogoji zadovoljivi, potem bo tudi z anteno PU4 možno sprejemati želene programe. V kolikor pa bi spraševali katera antena iz naše ponudbe je najboljša za te kanale (21-38 in tudi čez) pa bi priporočali DVB-T antena Fracarro LAMBDA ANT5143802

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico