DAB ojačevalnik signala DIGI-YAGI 20-VD

10,20 

Antenski DAB ojačevalnik Iskra DIGI-YAGI 20 VD za vgraditev v ISKRA radijske DAB antene.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Tehnične specifikacije:

 • za antene … DAB+1F, DAB-3 F, DAB+ 4F, DAB-5 F
 • ojačenje 170-240 MHz … +20 dB
 • dušenje 140-150 MHz … -28 dB
 • impedanca … 75 Ohm
 • šumno število … 2 dB
 • napajanje … 5-24 V enosmerno Vdc, 25 mA. Napajanje izvedemo po istem koaksialnem kablu kot za prenos sprejetega signala. Napajanje je možno ali z vklopom funkcije napajanja aktivne antene v DAB napravi, ali pa ojačevalnik napajamo z običajnim 12 V antenskim napajalnikom.

Dodatne informacije

Teža0,02 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Tomaž Lampreht

  Tomaž L.

  Hvala za nasvet. Sem premaknil anteno na drugo lokacijo in spremenil smer sprejema. Zdaj v redu ojača obe frekvenci. Lp.

 2. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Dvomimo, da je pokvarjen. Sploh ker na ostalih frekvencah deluje. V kolikor imate kakšen slabilnik poskušajte za nekaj decibelov oslabit signal. V kolikor tega nimate lahko pred vhodom v sprejemnik montirate kakšno antensko vtičnico ali pa običajen TV delilnik. Ste poskušali prestaviti anteno?Trgovina ANTENE

 3. Avatar of Tomaž Lampreht

  Tomaž L.

  Kaj bi lahko bilo pri tem izdelku narobe. En čas je vse odlično delalo, nato je začelo prekinjati pri frekvenci 215 MHz, potem pa je signal povsem izginil. Signal frekvence 225 MHz pa v redu ojača! Sem poizkusil izklopiti napajalnik, radio in še vedno enako?! Se lahko to kar tako pokvari? Naj dodam, da je pri pasivni anteni signal prisoten na obeh frekvencah.

 4. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Katerikoli napajalnik za TV in RA ojačevalnike je lahko. Recimo tale je že v redu shorturl.at/hixU8Trgovina ANTENE

 5. Avatar of Tomaž Lampreht

  Tomaž L.

  Spoštovani,kateri 12 V antenski napajalnik je primeren za ta DAB ojačevalnik DIGI-YAGI 20-VD?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico