Krimp konektor N moški LMR400/RG8

Konektor N moški LMR400 za 10 mm koaksialne kable LMR400 in RG8.

Obvestite me o možnostih dobave

Primerjaj
Šifra: KO NM400-00xx Kategoriji: , Oznake: , , , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, ki se odstrani s kabla, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno pin prispajkati na notranji vodnik.
Za delo priporočamo univerzalni snemalnik izolacije in klešče za stiskanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža 0,01 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor N moški LMR400/RG8”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Beri dalje