Antenski ojačevalnik AFI313T

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: OA AFI313T Kategorija:

Opis

Notranji, antenski ojačevalnik AFI313T
je primeren za ojačenje in optimizacijo televizijskih in radijskih
signalov Ojačevalnik je
povsem kompatibilen s prizemno TV (DVB-T) in COFDM modulacijo.

ZNAČILNOSTI:

 • Visoka zmogljivost in nizka poraba energie
 • Lasten usmernik
 • Priložen je izvijač za regulacijo ojačenje in za izboljšanje
  nagiba
 • Vse nastavitve se opravijo pod pokrovom. Nastavitve tako
  ostanejo zaščitene pred nezaželenimi posegi
 • Skrite luknjice za lepšo stensko pričvrstitev
 • Zelena Led lučka, ki kaže na delovanje ojačevalnika

TEHNIČNE LASTNOSTI:

 • Vhodi: UHF (b4 in b5); VHF (b3) + DAB; VHF (b1) + FM
 • Izhod: 1
 • Frekvenčno področje : b1 + FM (47-108 Mhz); b3 + DAB (174-300
  Mhz); UHF (470-862 Mhz)
 • Ojačenje:  24, 24, 30 dB
 • Nastavitev ojačenja do 15 dB
 • Najvišji izhodni nivo: analogno 110 dBµV in digitalno 117
  dBµV
 • Šumno število: 4,5 dB
 • Napajanje: 220-240 Vac, 50-60 MHz
 • Impedanca: 75 Ohm
 • Konektorji na ojačevalniku: F ženski
 • Dimenzije: 120 x 97 x 43 mm

več » pdf ikona

Dodatne informacije

Teža100 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Praviloma damo ojačevalnik čim bližje izvoru signala. Lahko se seveda da tudi ob TV vendar se je treba zavedati , da če bo signal na vhodu ojačevalnika prenizek oziroma slabe kvalitete bo rezultat lahko še slabši kot je sedaj. So pa primeri ko tudi pri takšni namestitvi ojačevalnik pomaga. Sploh če se na tem mestu signal deli naprej proti naslednjim TV vtičnicam.ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali mora biti ojačevalec čim bližje anteni ali lahko zadevo postavim ob TV-ju. namreč v bloku na podstrešju ni elektrike.

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ozemljitveni blok je dobra zadeva, kjer spajate dva kabla in izvedete na njem tudi dodatno ozemljitev koaksialca in priključenih naprav.Slednjega verjetno ne potrebujete.Drugače pa bi lahko vaša košarica izgledala takole:1 x Antenski ojačevalnik AFI313T1 x 2-vejni delilnik 2712S6 x Konektor F navojni za kabel RG61 x Koaksialni kabel Cavel DG113Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  http://www.antene-zupancic.si/povezovalni-pribor/…ozemljitveni-blok-p-871.html…tole rabim? ali še kaj, mogoče še moški del?

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da. Rabite seveda še konektorje F za vaš koaksialni kabel. Za sprejem je zelo pommbna izbira dobre antene in pa seveda izpolnjen mora biti, da je signal prisoten. Marsikje po Sloveniji imajo sedaj probleme z MUX C (slovenski komercialni programi), ki ni na vseh oddajniških točkah kot je MUX A z nacionalnimi in lokalnimi programi.Spletna trgovina ANTENE

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Potem bo zadostovalo za dve televiziji, če kupim ta antenski ojačevalnik ter ta delilnik. (http://www.antene-zupancic.si/delilniki/jesmay/vejni-delilnik-2712s-p-960.html).

 7. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Gre za antenski ojačevalnik in če nanj priključite primerno anteno, ki sprejema zadovoljiv signal, potem boste vsekakor lovili še kaj drugega kot so programi, ki jih naštevate. Skratka ojačevalnik ničesar kar nam je v Sloveniji poznano in prisotno v zraku ne blokira. S pomočjo delilnikov pa nanj priključite lahko več kot deset uporabnikov.Spletna trgovina ANTENE

 8. Avatar of Tine Pugelj

  Tine P.

  Pozdravljeni,v hiši imamo na eno televizijo programe prek SIOLA. Potem imamo pa še 2 televiziji, ki sta priključeni samo na anteno. Ker preko le te deluje le slovenija 1 in slovenija 2 me zanima, ali bi s tem priključkom lahko pridobili še kakšen program. Ali je ta ojačevalec samo za eno televizijo ali za več?Hvala za odgovor.Lp, Tine

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje