Vsesmerna LTE, UMTS MIMO antena DIABLO 2 x SMA

35,00 

Vsesmerna antena za modem LTE, UMTS, GSM  MIMO  DIABLO 2 x SMA za sprejem signalov za modeme in ostale naprave, ki imajo dva SMA ženska antenska vhoda. Antena je samostoječa, ima pa tudi magnetni podstavek za čvrsto nameščanje na kovinske površine. Palici antene sta pregibni.

Samo še 1 na zalogi

Dodaj v primerjalnik

Opis


Električne lastnosti
Frekvenčno
področje
800-960 MHz,
1710-2170 MHz,
2500-2700 MHz
Impedanca 50 Ohm
V.S.W.R 3.5:1
Dobitek 7-11 dBi
Polarizacija Vertikalna
Moč max 10 W

Mehanske lastnosti
Tip antene Vsesmerna /Omni
Barva kabla Črna
Antenski kabel 5 m,
RG-174
Barva antene Črna
Tip konektorja 2 x SMA moški (male, plug)
Višina 30 cm
Teža 230 g

Obvestilo:

V kolikor nameravate anteno DIABLO uporabiti kot sobno varianto v prostoru poleg vašega modema, ki že ima integrirani anteni, boste na sprejemu malo ali nič pridobili. DIABLO antene so namenjene za primere, ko imamo modem v prostoru, ki je izrazita signalna kletka (kovinske omare, kontejnerji, vozila, podkleteni prostori ..) Anteno prestavimo za nekaj metrov ven iz tega prostora in tako signal, ki je zunaj zadovoljiv prenesemo po koaksialnem kablu v prostor kjer ga ni.

Dodatne informacije

Teža 0,22 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of drago žlabravec

  pozdravljeniimam huawei 535, je CAT 7 4G LTE + modem, preklaplja med frekvencami, rabil bi anteno na SMA konektorje, vsaj 1 M dolžine, router bo notri na polici, antene pa zunaj na polici.Bo ta najbolj primerna ?Lp

 2. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da drži. Bo primerna. Ustreza tudi za naslednje modele Huawei B683, B593, ZTE MF28D, MF283+ ….

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam router ZTE MF283+ z dvema antenskima priključkoma. Ne vem kateri tip konektorjev ima.Po slikah bi rekel, da gre za te konektorje SMA, ki jih ima ta vaša Diablo antena. Prosim, če pred nakupom to potrdite.

 4. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  V kolikor imamo točen podatek, da ima vaš router 2 x SMA antenski priključek, potem je navsezadnje vsaka antena s SMA konektorji iz naše trgovine teoretično primerna za vašo napravo, kot seveda tudi ta pod katero sprašujete. Drugo vprašanje pa je ali je antena glede na sprejemne razmere na vašem naslovu dovolj zmogljiva.

 5. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  A ta antena odgovarja tudi za huawei lte cpe B315?

 6. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Konektor je pravi tudi na anteni, vendar zaradi poglobljenega priključka in premalo prostora okrog vhodov v samem ohišju usmerjevalnika, se antenskih palic ne da priviti nanj.

 7. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zdravo če vam povem da se prejšnje vprašanje nanaša na router huawei b593 vam kaj pomaga?

 8. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  imam vprašanje glede te anteneAli se da anteno odstranit iz podstavka in zmontirat direkt na modem? Imatudi na podstavku SMA priključek?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico