Antena DISCOS/E za vozila in plovila (220 V ali akumulator)

117,00 

Antena za avtodom DISCOS E-01-396 je majhna širokopasovna TV antena za krožni 360º sprejem TV digitalnih (DVB-T) frekvenc. Vsesmerna večpasovna TV antena, idealna za vozila (avtodome, čolne itd.). Sprejema v pasu UHF ( 4G, 5G sta filtrirana ). Opremljena je z vgrajenim ojačevalnikom, ki se napaja preko priloženega napajalnika.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Je vodotesna. Z njo nadomestimo 4 usmerjene antene, ker sprejema signale iz vseh smeri in je zato ni potrebno posebej usmerjati proti oddajnikom.
Anteno lahko montiramo na drog Ø 28 mm ali pa s priloženim priborom (vijaki, podložka, tesnilo) na samo karoserijo ali na kakšno drugo primerno mesto. Anteno lahko tudi začasno enostavno odstranimo z nastavka, ki ga pričvrstimo na karoserijo, odprtino za kabel pa zatesnimo s priloženim čepom. Priložen je napajalnik D-01-378  s kabelskim akumulatorskim priključkom na 12-24 V enosmerne napetosti in s priključkom na izmenično omrežje 220 V.

Tehnični podatki :

 • Premer antene Ø 25 cm
 • Višina 17 cm
 • Impedanca 75 ohmov
 • Polarizacija horizontalna, vertikalno -3 dB
 • Konektor na anteni IEC ženski (priložen je moški IEC konektor)
 • Vgrajen LTE 4G in 5G filter
 • Ojačenje vgrajenega ojačevalnika 20 dB
 • Področje sprejema kanal E21-E48)
 • Poraba 70 mA
 • Konektorji F (priložena sta 2 navojna F konektorja za običajni koaksialni kabel RG6)
 • Možnost pričvrstitve napajalnika na steno z vijakom
 • Napajalnik  enosmerni tok 5-8 Vdc, s priključkom na izmenični tok  230 V ali 12-26 Vdc iz akumulatorja. V primeru prekinitve napetosti  230 V izmenično preide napajanje avtomatsko na akumulatorski način.
 • Napajalnik ima trimer za regulacijo napetosti.

Dodatne informacije

Teža1,65 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Antena DISCOS/E za vozila in plovila (220 V ali akumulator)”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico