Antena DTX-48/GE z ojačevalnikom

48,80 

Zunanja, strešna UHF TV antena z vgrajenim ojačevalnikom je namenjena za sprejem vseh kanalov digitalne TV (DVB-T) v področju FIV-V (K 21-69) iz iste smeri. Antena z ojačevalnikom ima visok dobitek. Lahko jo montiramo vertikalno ali horizontalno. Montaža je enostavna.

Na zalogi (se lahko naroči)

Primerjaj

Opis

Antena ima zanesljiv in robusten dizajn za optimalno delovanje in dolgo življensko dobo. Vsi nosilci antene so iz aluminijeve zlitine (cevi 18×18)

Ojačevalnik je že vgrajen v dipolu, napajamo pa ga lahko ali z zunanjim antenskim usmernikom za enosmerni tok 5-24 V (usmernik ni priložen) ali pa ga napajamo s 5 V neposredno iz tistih modelov TV ali digitalnih DVB-T sprejemnikov, ki to omogočajo.

Tehnični podatki

 • Frekvenčni pas … od 470-862 Mhz (celotni UHF)
 • Skupno ojačenje … do 32 dB
 • Napajanje in poraba ojačevalnika …5-24 V, 22 mA
 • Šumno število antenskega ojačevalnika … max. 2 dB
 • Dolžina antene … 111 cm
 • Priključek … konektor “F”

Please Login To Download Attachment

Dodatne informacije

Teža 3,30 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Verjetno ste spregledali opis pod artiklom.Takole je zapisano: …..napajamo ga lahko ali z zunanjim antenskim usmernikom za enosmerni tok 5-24 V (usmernik ni priložen, priporočamo nizkoporabni AM50N) ali pa ga napajamo s 5 V neposredno iz tistih modelov TV ali digitalnih DVB-T sprejemnikov, ki to omogočajo. Spletna trgovina ANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni,kako napajat ojačevalnik, ali je pomembna smer antene…lp

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico