Antena DTX-48/GE z ojačevalnikom

48,80 

Zunanja, strešna UHF TV antena z vgrajenim ojačevalnikom je namenjena za sprejem vseh kanalov digitalne TV (DVB-T) v področju FIV-V (K 21-69) iz iste smeri. Antena z ojačevalnikom ima visok dobitek. Lahko jo montiramo vertikalno ali horizontalno. Montaža je enostavna.

Na zalogi (se lahko naroči)

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Antena ima zanesljiv in robusten dizajn za optimalno delovanje in dolgo življensko dobo. Vsi nosilci antene so iz aluminijeve zlitine (cevi 18×18)

Ojačevalnik je že vgrajen v dipolu, napajamo pa ga lahko ali z zunanjim antenskim usmernikom za enosmerni tok 5-24 V (usmernik ni priložen) ali pa ga napajamo s 5 V neposredno iz tistih modelov TV ali digitalnih DVB-T sprejemnikov, ki to omogočajo.

Tehnični podatki

 • Frekvenčni pas … od 470-862 Mhz (celotni UHF)
 • Skupno ojačenje … do 32 dB
 • Napajanje in poraba ojačevalnika …5-24 V, 22 mA
 • Šumno število antenskega ojačevalnika … max. 2 dB
 • Dolžina antene … 111 cm
 • Priključek … konektor “F”

Dodatne informacije

Teža3,30 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Verjetno ste spregledali opis pod artiklom.Takole je zapisano: …..napajamo ga lahko ali z zunanjim antenskim usmernikom za enosmerni tok 5-24 V (usmernik ni priložen, priporočamo nizkoporabni AM50N) ali pa ga napajamo s 5 V neposredno iz tistih modelov TV ali digitalnih DVB-T sprejemnikov, ki to omogočajo. Spletna trgovina ANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni,kako napajat ojačevalnik, ali je pomembna smer antene…lp

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico