Antena DTX-22F/GE z ojačevalnikom

35,00 

Na zalogi (se lahko naroči)

Primerjaj
Šifra: AZ DTX22FG Kategorija: Oznake: , , ,

Opis

Zunanja, strešna UHF TV antena z vgrajenim ojačevalnikom je namenjena za sprejem vseh kanalov digitalne TV (DVB-T) v področju FIV-V (K 21-69) iz iste smeri.
Antena z ojačevalnikom ima visok dobitek. Lahko jo montiramo vertikalno ali horizontalno. Montaža je enostavna. Antena ima zanesljiv in robusten dizajn za optimalno delovanje in dolgo življensko dobo. Vsi nosilci antene so iz aluminijeve zlitine (cevi 18×18)

Ojačevalnik je že vgrajen v dipolu, napajamo pa ga lahko ali z zunanjim antenskim usmernikom za enosmerni tok 5-24 V (usmernik ni priložen) ali pa ga napajamo s 5 V neposredno iz tistih modelov TV ali digitalnih DVB-T sprejemnikov, ki to omogočajo.

Tehnični podatki

 • Frekvenčni pas … od 470-862 Mhz (celotni UHF)
 • Skupno ojačenje … do 30 dB
 • Napajanje in poraba ojačevalnika …5-24 V, 22 mA
 • Šumno število antenskega ojačevalnika … max. 2 dB
 • Dolžina antene: 81 cm
 • Priključek: konektor “F”

Dodatne informacije

Teža 3,20 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Boštjan K.

  PozdravljeniHvala za odgovor. A ta antena ima filter za lte frekvence? Kaj moram še nabavit za komplet sestavo sistema za 1 televizijo? Kabel že imam. Anteno bi montiral na hladno podstrešje. Lp,Boštjan

 2. Trgovina ANTENE .

  Tudi s tem sestavom, če ni kaj nepredvidljivega v zraku. Recimo kakšne motilne frekvence TV postaj ali mobilnih operaterjev, ki jih do sedaj niste imeli. ANTENE online

 3. Boštjan K.

  PozdravljeniS kakšnim kompletom bi lahko videl italijanske dvbt programe? Do pred kratkim sem vse programe lahko videl na malo sobno anteno zdaj pa ne dela več.Lokacija 20 km od meje z italijo,na hribu,prost pogled proti Italiji.Lp Boštjan

 4. Trgovina ANTENE .

  Antena je prava v kolikor je signal dober. V kolikor so sprejemni pogoji pri vas slabši potrebujte boljšo anteno. DVB-T antena SIGMA 6 HD PWR je že ena izmed takšnih anten.Spletna trgovina ANTENE

 5. Anonimnež .

  Rad bi anteno za Planino pod Golico, zato me zanoma če bi bila zgoraj omenjena prava?

 6. Trgovina ANTENE .

  Vaša košarica bi bila lahko takšna:1 x Antena DTX-22F/GE z ojačevalnik1 x 2-vejni delilnik PA21 x Usmernik AM50N22 x Koaksialni kabel RG6U4 x Konektor F navojni za kabel RG62 x Konektor IEC moški 4130V kolikor imate namen v sistemu imeti končne TV zidne vtičnice, potem morate usmernik inštalirati med vtičnico in delilnikom. To zna biti včasih problem zaradi 220 V.Spletna trgovina ANTENE

 7. Anonimnež .

  Pozdravljeni rad bi kupil zunanjo anteno v mislih imam Antena DTX-22F/GE z ojačevalnikom pa bi prosil če mi lahko pomagate sestaviti kompletek za dve televiziji ena je odaljena 5m druga pa 10m pertvonik za digi tv imam samo zunanja antena po mojem boljše ujame tv signal kot notranja??

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico